Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
turniej w... Krakowie!
#10
Prezes napisał(a):
Paweł napisał(a):jesteś mistrzem !

a dziękuję, dziękuję :-P
ale bez przesady na mistrzostwach szło mi dobrze tylko w fazie eliminacji, potem ech...

ad rem - foto z turnieju już jest w naszej GALERII:
http://www.flippery.com.pl/podchmielony-...-krakowie/ (dziękuję Jam za wrzucenie). Jak widać pozwoliłem sobie na lekki żart, a nawet prowokację bo turniej już był, by sprawdzić co Wy na to, a i by Maćka zwanego ostatnio Gopherem (czy Goferem, pisownia nieustalona jeszcze Wink zmobilizować do zrobienia turnieju. Ma u Siebie trzy (Cyclone, Demolka i Rocky - ta Data z łosiem; czyste i dopieszczone), do tego Michał (River B) i Kuba (Bad Cats zwany przez niego Kotami po prostu) [ cała ta ekipa + ja graliśmy na turnieju, wygrał hospodar, ja byłem drugi, Michael trzeci i Kuba zamykał stawkę ]. Do tego można załatwić parę innych, może naście, a miejsca jest w Chmielu od groma. Także realnie początek roku coś może się UDA!

Moje pytanie zasadnicze jest ile maszyn być powinno? Wiem - zależy na ile osób, koło się zamyka. Strzelam, ale dość celnie chyba, że maszyn ze 12 się uda bez większego trudu ustawić. Czy na tyle się skusi Śląsk? A W-wa? Na północ też liczę. Piszcie co myślicie - krakowiacy (zwł. Gofer) uszy nadstawcie. sz(CZEKAMY).

Dla mnie wycieczka do Krakowa to sama przyjemność


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości