Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLF - dyskusja ogólna
#44
W zasadzie nie zgadzam sie z wiekszoscia argumentow:

-liga ma oddac stan calorocznej formy i jaka mam gwarancje, ze jeden z trzech terminow tez nie zawale..? zadnej... liga zlozona z trzech eliminacji to zadna liga... o koncowym wyniku moze zadecydowac przypadek, liga z 13 rozgrywek to juz cos :!:

-trzy rozne turnieje sa demotywujace :!: nie rozumiem na co mialbym sie "nastawiac" majac trzy do wyboru... nastawiam sie zawsze na wygrana 8-)

-miejsce na podium :?: gdyby sie liczylo tylko to w F-1 jezdzilby zaledwie Hamilton, Alonso i Vettel... ja wiedzialem, ze nie bede na pudle a gralem do konca... coz... jest to wlasnie specyfika ligii, ze nie zawsze mozesz, nie zawsze jestes w formie, ciulasz punkty przez caly rok i otrzymujesz nagrode za caloksztalt... forme dnia szykuj raczej na jesienne mistrzostwa :!:

-mam byc szczery... :?: ja tez bym wolal miec wszystko pod nosem, ale uwazam za niesportowe zepchniecie Mariusza na margines z conajmniej kilku wzgledow: jednym z nich jest to, ze dysponuje na dzis dzien najwiekszym zestawem do gry Idea

-wychodzi na to, ze szykuje nam sie 6 eliminacji... czekam na propozycje dat Idea
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości