Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SILESIA CUP II 2013
#81
wisnia napisał(a):
Prezes napisał(a):Piotrek!
Idzie Ci coraz lepiej, a jako sędzia sprawiłeś się wybornie (jeśli wolno mi wypowiedzieć w imieniu gospodarza Wink.
Koniecznie mobilizuj wuja Łukasza i przyjeżdżajcie na wszelkie turnieje, zwłaszcza te śląskie, bo macie najbliżej.
I - jeśli się da - zapraszaj jakiś kolegów, bo dla nas każdy nowy fan to rzecz ważna, a młodzież x 10, bez niej flippery umrą...

Wielkie dzięki Łukasz! Może jeszcze kiedyś jako sędzia do turniejów pobocznych typu Classic się nadam. Smile A co do turniejów, to z wujkiem staramy się być na możliwie wszystkich. W grze coś tam się uczę powoli. :mrgreen: Niestety nie mam kolegów, których zainteresowałyby flippery. Undecided Ale może kiedyś kogoś takiego spotkam, to czemu nie.

z pewnością, a i nawet chętnie przyznamy Ci jakieś bardziej zaszczytne i/lub odpowiedzialne funkcje Wink
namów na przyjazd, na próbę - Marcin z pewnością da możliwość próbnego udziału za niższą stawkę, może nawet o połowę; namówię go na to!
pozdr dla Ciebie i wuja, który okazał się graczem jak myślę na miarę pierwszej polskiej dziesiątki! Smile


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości