Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PinCab
#28
Dzięki wszystkim za odpowiedzi

NEX napisał(a):Jeszcze przed wczoraj widziałem na allegro za chyba 150 PLN. Poszukaj w archiwum allegro. Nie mam pewności ale to chyba była aukcja Diablo.

tak widziałem tą aukcję, pisałem przez Allegro, pytałem się o wymiary ale mi nie odpisał, aukcja się zakończyła
chyba nie chciał jej sprzedać Smile
Berud napisał(a):wygląda fajnie! a grafiki na bokach to Twoje pomysly czy juz tak bylo?
thomy napisał(a):twoje Arty są niezłe,ten pulpit sam robiłeś czy to gotowiec?,brak coindoorsa
wszystkie grafiki na boki, górę, pulpit znajdywałem na różnych forach i w google, potem kumpel grafik mi to przerabiał w corelu i photoshopie a te żółte loga zostały wycięte na ploterze na żółtej folii samoprzylepnej
coindorsa nie instalowałem bo nie jest to automat zarobkowy tylko do domowej rozrywki, ale żeby dostać się do środka cały dół jest otwierany
we flipperze jednak zastosuje coindoor bo to estetyczniej wygląda, zwykłe drzwiczki by tu nie pasowały

Busol napisał(a):Szerokość to 55,5
Wysokość od ziemi do buttonów to 86.
To standard body więc mogłem wsadzić tam 37' a na DMD wystarczy monitor 17'
Większość autorów pincabów robi widebody.
Obudowę kupiłem za 300 PLN od martynablue na allegro.

dzięki za wymiary i podanie ceny
Busol napisał(a):Zobacz też tu.
http://www.hyperspin-fe.c...2-Cabinet-Sizes
dokładnie takiej obudowy szukam, mój telewizor 42' idealnie by się w nią wpasował
albo przynajmniej części od takiego flippera, najważniejsze to przednia listwa szerokości 62,5cm plus ewentualnie jeszcze te listwy boczne bo już nogi plunger i drzwiczki to już z jakiegokolwiek innego flippera będą pasować

mam pytanie odnośnie widebody, czy producenci flipperów produkują dany model w wersji standard body i widebody np taki StarTrek ze zdjęcia z linku powyżej
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości