Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PinCab
Wstępnie coś tam mogę pokazać z mojego dzieła. Jeszcze elektronika cała nie podłączona co prawda, brak wentylatorów, jakichś głośników, nie zamontowane drzwiczki (są, czekają w pudełku) ale to już na spokojnie, grać można i jest grane Smile Odnośnie pytania, które padło czy da się grać na elektromechanikach, tak da się jak widać po zdjęciu Sinbada, który przyznaję pod względem fizyki bili ma dobrą emulację. Co do ogólnego grania, trzeba pobawić się w ustawienie fizyki bili w każdym stole osobno, żeby mniej więcej dopasować do rzeczywistego stołu. Oczywiście jest tilt, trzęsienie stołem, za co odpowiada znany sterownik. Sideraile i lockabar ze stali nierdzewnej, szyba szkło hartowane. Na backglasie brak szyby, jakoś nie kręcą mnie refleksy świetle w tym miejscu, a i lepiej wszystko widać. Jeszcze dołożę kilka niespodzianek wizualnych, ale to zobaczę czy rzeczywiście dadzą tzw. łał. Jak ktoś chce dotknąć zapraszam.

PS. Pozdrawiam w tym miejscu sprzedawców olxowych wirtualnych flipperów co sobie piszą, że kształt i wymiary zabronione prawa autorskimi, gdyż spóźnili się z myśla techniczną i to grubo. Smile Sporo z tych ofert nie daje życia maszynie, są jak ja to nazywam bez duszy, byle coś sprzedać.


Załączone pliki Miniatury
                   

.jpg   6.jpg (Rozmiar: 140.4 KB / Pobrań: 19)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości