Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Prima aprilis] Ban dla Handlarzy
#7
Squall napisał(a):Łukasz jeśli masz na myśli Sportinga - to od razu mówię, że nie jego mam na myśli, tylko inne przypadki handlu obwoźnego! Sporting akurat robi wiele dobrego dla nas wszystkich.

NO rzeczywiście miałem na myśli Old Sporta. No ale czym się różni handel obwoźny od bycia przedstawiciele Sterna, JJP czy inne prod.? Tylko skalą chyba, znaczy zasadniczo. Ja i nie tylko ja nie wiem co robi dobrego... naprawdę. Wstawienie maszyn do W-wy... ok, a do Rzeszowa, to dla kogo? Popularyzuje flippery? no wiecie, ja też popularyzuję do dawna i co mam w zamian?

Proponowałem Jarkowi współtworzenie muzeum - nie chciał, wstawienie maszyny do Bytomia też nie, ok, to nasz biznes (ale i przecież popularyzacja, nie? BTW: odn. popularyzacji - bardzo były na miejscu komentarze pod artykułem... świetna popularyzacja; to nie jest do Ciebie ani Jarka, bo wiem że nie Wy to napisaliście). No to napisałem, a niechże coś da graczom w H Kuli, a on że nie i PSF powinien być mu wdzięczny. No jest - oddaje swoje strony, adres www firmy Jarka też bardzo podobny do naszej... Wink. Także cóż - dziękujcie mu dalej, no chyba że ja o czymś nie wiem (?).

POWIEM TAK - zapytałem ostatnio Dylka (przyp. niedoszłego nowego prezia) czemu jest tak, że:
1) Robiłem dużo przez lata (do czasu) za FREE to było źle!
2) Pojawił się Marcin - dawał kasę, miał oczekiwania pewne, g.. miał z tego i też ŹLE!
3) Pojawia się ktoś kto bez owijania w bawełnę mówi jestem biznesmenem - SUPER! No to mówię mu - to może choć zareklamuj PSF na maszynach? (nawet nie pomyślał chyba, że mu się to opłaca) to nie. I jeszcze jeden taki mówi: Możemy go co najwyżej prosić. No to proście dalej, ja nie będę. O nic.
A Marcin powiedział na to wszystko: Stary nie wiem. Jestem dość stary by wiedzieć dlaczego, ale to niech każdy odpowie sobie sam... bye

PS. Aha - to może napisz o kogo chodzi? albo na priva czy jak?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości