Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Prima aprilis] Ban dla Handlarzy
#8
Prezes napisał(a):Proponowałem Jarkowi współtworzenie muzeum - nie chciał, wstawienie maszyny do Bytomia też nie,
Aha to już wiem czemu na Niego tak jedziesz....

Prezes napisał(a):Wstawienie maszyn do W-wy... ok, a do Rzeszowa, to dla kogo?
A co w Rzeszowie gorsi ludzie mieszkają i nie maja prawa pograć bo Ty nie wyrażasz zgody?????!!!!
Marzy Ci sie aby Jarek dał Wam za darmo maszyny oraz aby uzgadniał z Tobą miasta w których powinien wstawiać flipery... tak? Puknij się w głowę!

Prezes napisał(a):No to napisałem, a niechże coś da graczom w H Kuli, a on że nie i PSF powinien być mu wdzięczny. No jest - oddaje swoje strony, adres www firmy Jarka też bardzo podobny do naszej... Wink. Także cóż - dziękujcie mu dalej,
Napisze to jeszcze raz - tym razem dobitnie - odczep się raz na zawsze od Hula Kuli i nie wpierniczaj się w coś co Ciebie nie dotyczy. Hula Kula to pierwsze od lat miejsce do którego wreszcie można wybrać się na flipery, spotkać się ze znajomymi, pograć wspólnie, wypić browara, przyjemnie spędzić czas (jak za dawnych lat gdy maszyny te były popularne) i co najważniejsze jest to miejsce ogólnie dostępne - codziennie - do późnych godzin nocnych!
Sporting i Dziadek pomagają nam przy turniejach (Sporting załatwił serwis, Dziadek był przez prawie cały czas podczas turnieju, nosił flipery, załatwił z HK wygodną miejscówkę na turniej). Na najbliższy turniej 27 kwietnia także obiecał pomoc.
Co postanowiłeś spróbować zasiać trochę fermentu napuszczając na nich ludzi? Nie dasz rady, co najwyżej narobisz sobie kolejnych wrogów....

Prezes napisał(a):no chyba że ja o czymś nie wiem
Nie musisz o wszystkim wiedzieć i nie będziesz wszystkiego wiedział. Pogódź się z tym!
Są i będą projekty w których nie będziesz uczestniczył (niektórzy ludzie po prostu nie chcą mieć z Toba do czynienia - na co sobie sam zapracowałeś swoim zachowaniem)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości