Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Prima aprilis] Ban dla Handlarzy
#13
Panowie, Panowie…Panowie!
Chciałbym czasem napisać coś na forum ale jak czytam niektóre posty to mi palce drętwieją i przechodzę na stronę redtube. Tam przynajmniej laski się nie kłócą. Bardzo lubię to środowisko i wszystkie osoby, które się w nim obracają. Jestem pod wrażeniem wszystkich działań, prowadzonych na rzecz popularyzacji flipperów w Polsce. Każde z nich doceniam: Każdy z Was w mojej opinii ma swoje wielkie zasługi i także wady zarówno Prezes, który robi bardzo wiele od dawna i za darmo ale wymaga wdzięczności, Nex który pilnuje forum ale czasami popuszczają mu hamulce, Printimus który jest organizatorem ligi i sponsorem nagród ale dookoła krzyczy jaką to nie oddaje przysługę ludzkości, Sporting dzięki któremu w Polsce gramy na nowych Sternach ale nie bardzo chce reklamować PSF bo robi swój bussines, Jarnie, który sprowadził do polski wiele starych tytułów ale ma swój sposób bycia i nie każdemu pasuje, Mez dzięki któremu mamy flippery w Krakowie, Mario który organizuje turnieje w Mysłowicach, marcinkg który organizuje turnieje nad morzem… i wielu innych. Pewnie nie jestem w stanie wymienić wszystkich. Jeśli ktoś czuje się pominięty to przepraszam Ważne że każdy robi swoje i po swojemu. I dzięki temu w Polsce jest gdzie pograć, a temat flipperów znów staje się coraz popularniejszy.
Mam pytanie, tylko nie wiem komu je zadać… Możecie k..wa każdy robić swoje i nie żreć się przy tym, tylko cieszyć się sukcesami? I jeszcze jedno: Czy każda nowa osoba, która odwiedzi forum musi odnieść wrażenie że oprócz wiader żółci wylewanych wzajemnie nie znajdzie tutaj nic?
Ja bez względu na swoje wrażenia szanuję Was wszystkich (mówię o całej społeczności związanej z flipperami). Każdy z nas, jak każdy człowiek, ma swoje poglądy, fochy, pierdolaca, hobby, pracę, rodzinę i wiele innych cech które czynią go odmiennym. Postarajmy się uszanować nawzajem tzn. przyjmujmy krytykę pod swoim adresem bez obrazy i jednocześnie krytykujmy się nawzajem ale nie oblewajmy się przy tym gnojem. Bo w tym wszystkim chodzi chyba o to żeby wymienić się poglądami a nie spowodować żeby w całej okolicy unosił się fetor, który odpycha wszystkich nowych zainteresowanych tematem.
Nex jeśli napisałem to w nieodpowiednim temacie to przenieś post tam gdzie uważasz albo wywal jeśli kogoś uraziłem.
Tyle w temacie.
Kupię Split Second by Stern.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości