Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Prima aprilis] Ban dla Handlarzy
#15
Tez chcialem cos dodac i tez nie wiem czy tutaj bo juz sie totalnie w tych tekstach pogubilem.
O Panie Prezesie napisze kilka slow. Znam go od niedawna bo pewno jakis rok. Mnie osobiscie i pewnie srodowisku flipperowemu (jak male ono by nie bylo) krakowskiemu pomogl. Jak byly wydarzenia z flipperami zwiazane zajal sie (to bardzo dziwne w krakowie) za darmo pomoca w organizacji. Zorganizowal prase, radio i pomogl ogolnie w ogarnieciu wszystkiego. Za to jestem wdzieczny.
Uwazam natomiast ze zupelnie niepotrzebnie glupimi prowokacyjnymi tekscikami na forum wsadza kij w mrowisko potem robia sie z tego gliupie dyskusje a nawet przykre. Kolejna sprawa ktora mnie irytuje jest wpierniczanie na sile pod byle pretekstem informacjino bytomiu. Wyglada to niesamowicie nachalnie i zaczyna mnie wrecz denerwowac. To jak z dowcipem. Nawet jesli jest dobry ale ktos przy kazdej mozliwej okazji opowiada go w kolko to zaczyna to byc drazniace. O sprawach z przed roku nie mam pojecia i w ogole sie w nie nie wtracam. Napisalem tylko o tym co sie wiazalo ze mna
Mezik
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości