Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Prima aprilis] Ban dla Handlarzy
#16
mezik napisał(a):Uwazam natomiast ze zupelnie niepotrzebnie glupimi prowokacyjnymi tekscikami na forum wsadza kij w mrowisko potem robia sie z tego gliupie dyskusje a nawet przykre. Kolejna sprawa ktora mnie irytuje jest wpierniczanie na sile pod byle pretekstem informacjino bytomiu. Wyglada to niesamowicie nachalnie i zaczyna mnie wrecz denerwowac.
Mieliśmy wczoraj z Łukaszem burzliwa dyskusję poza forum. Podsumowując w jednym zdaniu - miałem trzy zarzuty: niepotrzebne prowokacje i skłócanie ludzi, upychanie informacji o Bytomiu w każdym możliwym miejscu, spamowanie czyli umieszczanie prawie w każdym wątku postów z jakimiś pierdołami kompletnie nie związanymi z danym tematem. Powiedziałem ze takiego zachowania nie będę tolerował ponieważ zniechęca ono ludzi do odwiedzania serwisu a w efekcie niszczy forum.

Dziś rano dostałem PM od Squalla czyli autora tematu.... potwierdził iż watek ten był żartem Prima Aprilisowym.
Szczerze mówiąc tak podejrzewałem (i nawet to gdzieś napisałem). 1 kwietnia był burzliwym dniem na forum.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości