Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zabaweczki...
#16
w moich okolicach nie ma niestety operatorów gier którzy zajmowali by się min. flipperami, tylko tzw owocówki Undecided
Odpowiedz
#17
Paweł napisał(a):Na kolejne zawody będzie siedem . Dołączył CONGO !

Gdzieś kiedyś widziałem ten automat ale ledwie pamiętam Wink Zerknąłem na IPDB - wygląda ciekawie no i przede wszystkim to Williams! Smile

Naprawdę świetna kolekcja Smile
Odpowiedz
#18
NEX napisał(a):
Paweł napisał(a):Na kolejne zawody będzie siedem . Dołączył CONGO !

Gdzieś kiedyś widziałem ten automat ale ledwie pamiętam Wink Zerknąłem na IPDB - wygląda ciekawie no i przede wszystkim to Williams! Smile

Naprawdę świetna kolekcja Smile

Williams pełną gębą , dobry szybki fliper z dość łatwym multi do robienia
Odpowiedz
#19
ladnie utrzymane Smile mam do sprzedania Judge Dredd i Black Knight 2000... mozesz powiekszyc Swoj gameroom za jedyne 1100 euro !
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#20
jarnie666 napisał(a):ladnie utrzymane Smile

W Dr. Who po kupnie musiałem tylko wymienić plunger w ruchomej wieżyczce i wyczyścić oczywiście, ale Z The Flinstones miałem już dużo roboty, oczywiście jak kupowałem (przez allegro) to sprzedający zapewniał że jak nówka, ale jak kurier przywiózł to się przeraziłem, zasyfiony i dobity był strasznie, ale powolutku i doprowadziłem 8-) sama przyjemność dłubać sobie przy tym, :mrgreen:


jarnie666 napisał(a):mam do sprzedania Judge Dredd i Black Knight 2000... mozesz powiekszyc Swoj gameroom za jedyne 1100 euro !

cena fajna, ale jak już wcześniej pisałem tych 3 szt. nie mam gdzie trzymać, buduję dom, jak skończę będzie jedno specjalne pomieszczenie na moje maszyny i wtedy będę chciał mieć kolekcję przynajmniej około 20szt :-)
Odpowiedz
#21
Paweł napisał(a):Williams pełną gębą , dobry szybki fliper z dość łatwym multi do robienia

Wystawiłeś już w klubie? W przyszły weekend mam nadzieje że uda mi się zajrzeć Smile
Odpowiedz
#22
z utęsknieniem czekam na Andrzeja , przywiezie Congo oraz zrobi demolkę , mam nadzieję że w tym tygodniu będzie odpalona cała siódemka ! Smile
Odpowiedz
#23
Congo już stoi ! właśnie z Rednaxem i Wiktorem gramy !
Odpowiedz
#24
A reszta już sprawna? Byłem jakoś tydzień temu i większość maszyn niedomagała - pewnie zbyt intensywne zmiany pogody Wink
Odpowiedz
#25
NEX napisał(a):A reszta już sprawna? Byłem jakoś tydzień temu i większość maszyn niedomagała - pewnie zbyt intensywne zmiany pogody Wink

No fakt że były problemy techniczne z maszynkami , Andrzej właśnie nad tym pracuje !
Odpowiedz
#26
jak dopracuje pojazd to może zajrzę w środę na rozgrzewkę 8-)
Odpowiedz
#27
JAM napisał(a):jak dopracuje pojazd to może zajrzę w środę na rozgrzewkę 8-)

To może weź czwartek wolny bo 7 maszyn jest 100% technicznie OK !! Smile Gratulacje dla Andrzeja ! Okupiłem to 4 godzinami snu i szybkim kursem dziś rano na wolumen po małe gówienko z płytki za 2,50zł Smile
Wiesz co , ja już czekam na Ciebie przy automatach !
Odpowiedz
#28
Paweł napisał(a):
JAM napisał(a):jak dopracuje pojazd to może zajrzę w środę na rozgrzewkę 8-)

To może weź czwartek wolny...

nie kuś nie kuś Smile
Odpowiedz
#29
JAM napisał(a):
Paweł napisał(a):
JAM napisał(a):jak dopracuje pojazd to może zajrzę w środę na rozgrzewkę 8-)

To może weź czwartek wolny...

nie kuś nie kuś Smile

kusza-----> ! Smile
Odpowiedz
#30
Muszę się pochwalić :

Masquerade(1966) , Four Season(1968) oraz Wiggler(1967).

Pierwsze dwa o dziwo mają playfieldy w stanie 95 % !! oraz szyby na 95% Plastiki 100% , generalnie mają wszystko OK $ !! Wiggler zryty piekielnie , będzie na części Smile
W sumie jakbym zdobył playfield to też jest do zrobienia , szyba na 80%.
Po świętach zabieram się do ich reanimacji , kabinety całe do malowania , prawie brak oryginalnej farby Sad
Brak rdzy na częściach , kable nie sparciały .
Znalazłem je pod Krakowem , stały w polu na starej przyczepie ,,strzelnica''
Cena 450 zł
Jeśli ktoś ma EM , lub jakieś części do nich to dajcie znać !
Będę się starał odświeżyć je na MP w CDQ Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości