Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zabaweczki...
#1
Jak na razie to : Cirqus , Indiana , Twilight , Star Trek TNG , Road Show
Niedługo coś przybędzie....
Odpowiedz
#2
Witam,

fajnie,że powstało takie forum.Ja od zawsze uwielbiam grać na flipperach.Posiadam swój własny - model Big House firmy Gottlieb z 1989 roku. Pozdrawiam adi
Odpowiedz
#3
obejrzałem zdjęcia Big Housa , wygląda na ciekawego fliperka , niestety nie miałem okazji na nim zagrać :-(
Odpowiedz
#4
Piękna kolekcja, pozazdrościć ;-)
Odpowiedz
#5
Pierwszy jaki miałem to Back To The Future, drugi The Flinstones i trzeci to maszynka w którą maniakalnie grałem w salonach gier i szukałem jej prawie dwa lata Dr Who :mrgreen: w planach oczywiście jest powiększanie kolekcji, marzy się Indiana Jones, The Adams Family, Fish Tales no i Medieval Madness :-)

ps. postaram się niebawem wkleić zdjęcia
Odpowiedz
#6
w niedzielę popykamy na tym Twoim zestawiku Smile
Odpowiedz
#7
popykamy , popykamy , Panie Wicemistrzu Smile , ale wrednie przeskoczyłeś Alexa :evil:
Odpowiedz
#8
sie gra to sie ma :mrgreen:
Odpowiedz
#9
Do kolekcji dołączył Demolition Man , teraz zabieram się za jego wyczyszczenie... Undecided
Odpowiedz
#10
kilka fotek moich maszyn, na razie stoją w kącie na hali w firmie i starczyło miejsca tylko na 2, Back To The Future leży złożony, wszystkie czekają na nasz nowy dom :mrgreen:



[Obrazek: img0055n.jpg]




[Obrazek: img0052pq.jpg]




[Obrazek: img0054k.jpg]


dzisiaj jak robiłem fotki włączyłem Dr. Who pierwszy raz od dawna, zresetował się i włączył się język niemiecki, może to być przyczyna że siadły bateryjki ?
Odpowiedz
#11
mucha napisał(a):dzisiaj jak robiłem fotki włączyłem Dr. Who pierwszy raz od dawna, zresetował się i włączył się język niemiecki, może to być przyczyna że siadły bateryjki ?

Zadaj pytanie w dziale pomoc techniczna Smile

Widzę że masz na czym pograć , naprawdę dobre tytuły ! Smile
Odpowiedz
#12
ale to stanowczo za mało :mrgreen:
Odpowiedz
#13
Na kolejne zawody będzie siedem . Dołączył CONGO !
Odpowiedz
#14
łoł, przyznam że aż żal dupę ściska że nie mam choćby połowy takiej kolekcji :mrgreen: tytuły same konkrety, a tak z czystej ciekawości jak wyszukujesz maszyny ??
Odpowiedz
#15
a to różnie , allegro i po znajomych operatorach automatów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości