Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
polska premiera NOWEJ KSIĄŻKI O FLIPPERACH !
#16
dziwi mnie to, jeśli to parę kartek to nie lepiej sprzedać pdf? czy to jakaś mega forma że wydruk też jest ważny.
Odpowiedz
#17
No widzisz. Jak dają w cenie to każdy chce, jak trzeba dodatkowo zapłacić to się okazuje, że niepotrzebne.
Cóż taka polityka wydawcy. My chcieliśmy, żeby nasi nie musieli płacić za dostawę książki/albumu bo to sporo wychodzi. Więc mamy dla chętnych za mniejsze pieniądze, niż na oficjalnej stronie wydawcy (oczywiście za jego zgodą). A jak ktoś będzie jeszcze chciał dokupić suplement to to zrobi i dalej będzie do przodu.
Odpowiedz
#18
potwierdzam, ALE jeszcze do tego zestaw specjalny pocztówek
JJ mi napisał:

The polish translation is printed and can be ordered from www.pinball-magazine.com/shop/. It's only 2 euro + shipping (possibly cheaper to ship to Poland than to UK). You will also get the set of exclusive postcards with the translation

opcje są zasadniczo DWIE:
książka od nas, dodatek od wydawcy - NAJTANIEJ
wszystko od wydawcy - NAJDROŻEJ
+
pojedynczo książka lub apendyks od nas lub wydawcy Wink
oraz
nie kupować z tego nic :-P

i przypominam - jeśli ktoś sobie zażyczy możemy przywieść na Pixel Heaven (w jego ramach POLISH PINBALL OPEN)
Odpowiedz
#19
Ja poproszę książkę
Odpowiedz
#20
Wzięliśmy parę sztuk, jeśli ktoś jest zainteresowany proszę na PPO w sob i niedzielę do mnie

a tu recenzja na Pinball News: http://www.pinballnews.com/learn/newpinb...index.html
Odpowiedz
#21
To ja się zgłaszam już dziś...
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#22
DAL.CG napisał(a):To ja się zgłaszam już dziś...

fajnie, dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości