Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Secret Service Powraca:)
#16
Amen.
Odpowiedz
#17
Nasz krakowski Pan Kot złożył pocałunek śmierci na SS...
Mezik
Odpowiedz
#18
Ja zamowilem 6 numerow i na razie nie czuje sie oszukany. Troche zal, ze nie pod nazwa SS, ze nie bedzie superow i przeciekow, ale z drugiej strony moze do skladu zabierze sie ktos kto troche potrafi Smile Pegaz niestety odrzucil kilka fantastycznie zapowiadajacyh sie projektow okladki, a sklad pisma w srodku wola o pomste do nieba Smile

Nie wiem czy widzieliscie, w ostatnim numerze jest artykul o flipperach Smile Nic szczegolowego, tekst wspominkowy niestety zupelnie bez slowa o tym co sie dzieje na rynku flipperow teraz. Łapusz, moze w nastepnym numerze? Smile Jest tyle turniejow, powstaja nowe maszyny, w cywilizowanych miastach sa nawet salony gier Smile
Odpowiedz
#19
Wydaje mi się że SS zawalił się z powodu tych samych dwóch osób które ubiły to pismo paręnaście lat temu (opinie swoja opieram na tym co przeczytałem w necie)

Na stronie Pixel jest informacja iż wydawca proponuje jeden numer nowego pisma więcej lub zwrot wpłaconej kasy. Wydawca postąpił więc chyba uczciwie i nie można mieć do Niego pretensji o to ze dwóch jego współpracowników nie było w stanie ze sobą dalej pracować.
Kod:
Przypomnijmy - możecie zostać z nami i otrzymać jedno wydanie więcej (5 zamiast 4) pod nowym tytułem, bądź zrezygnować z pozostałych należnych Wam czterech wydań i uzyskać proporcjonalny zwrot wpłaconych sum
Odpowiedz
#20
No tak tak, bedzie numer gratis. Tez mysle, ze to glownie rodzina N odpowiada za ta sytuacje Z drugiej strony czym sie martwic, wlasciwie to nie tyle pismo upado co zmienilo nazwe Wink
Odpowiedz
#21
i tak to właśnie wyglądają "wielkie powroty po latach"...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości