Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SCARED STIFF
#1
Chciałem zapytac o wasze opinie na temat flippera SCARED STIFF, grał ktoś, ile warto zaplacic, ma ktos w Polsce ?

Jezeli chodzi o wyglad to bardzo mi sie podoba, ale gralem na nim tylko kilka kredytow i to dawno i jakos nie pamietam zeby mnie oczarowal. Widzialem go rowniez kiedys w Warszawie w takim duzym salonie w jakiejs galeri (w markach, jankach czy cos takiego), ale poznalem wlasciciela i nie ma juz zadnych flipperow.

[Obrazek: scaredq.jpg]
Odpowiedz
#2
Pytalem przed zakupem ale brakowalo odpowiedzi wiec postanowilem sam sie przekonac i juz stoi w garazu, gram w wolnych chwilach, bardzo mi sie podoba, ale jak sie zrobi jakiegos multiabla z 2 lub 3 kul i szybko kulka ucieknie to zadko oddaje co mnie troche wkurza i narazie nie moge nawet zrobic fabrycznego grand chempiona co ma 20mln.
Odpowiedz
#3
a gdzie wynalazłeś tą maszynkę ??
Odpowiedz
#4
a od znajomego, juz w tamtym roku go o niego meczylem ale dopiero w tym roku doszlo do skutku

ogolnie malo ich na rynku jest, a jak juz jest to kosmiczna cena, musialem sporo dac za niego ale nie zaluje (jak narazie) : )
Odpowiedz
#5
Jak Ci się znudzi to daj znać , jeszcze go nie miałem Wink
Odpowiedz
#6
marcinkg napisał(a):..... musialem sporo dac za niego ale nie zaluje (jak narazie) : )


jeszcze bardziej go polubisz po tuningu :!: wlasnie wymienilem w swoim wszystkie zarowki na LED i dorobilem oczy w czachach:

http://marvin3m.com/ss/

oczy w czachach swieca jednoczesnie z misjami w tym samych kolorach Idea



Dancing Boogie Men na razie musza poczekac.... ;-) Idea
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#7
Ja narazie swojego mialem czas lekko wyczyscic aby bylo grafike widac, wsadzilem 100% zarowek, gumki tylko na lapkach i slingshotach(chyba tak sie to nazywa) i troche pograc.

Podoba mi sie oko-wybijak masz taki ? gdzie mozna dostac ?

Z ledami w calym fliperze to nie wiem widzialem na internecie kilka flipperow na ledaach ale nie przypadly mi do gustu, moze na zywo bym sie przekonal ale jak narazie sceptycznie, pewnie wtyczki sie nie upalaja, ale w naszych flipera zmieniamy wtyczki na nowe jak tego wymagaja, gniazdka tak samo wiec tragedi nie ma.

A ledy w czaszkach fajny pomysl ale troche czasu trzeba temu poswiecic jak wlasnoreczne wykonanie, a placenie sporo za gotowe to tez troche slabo.
Odpowiedz
#8
marcinkg napisał(a):Podoba mi sie oko-wybijak masz taki ? gdzie mozna dostac ?

widzialem na internecie kilka flipperow na ledaach ale nie przypadly mi do gustu, moze na zywo bym sie przekonal

A ledy w czaszkach fajny pomysl ale troche czasu trzeba temu poswiecic jak wlasnoreczne wykonanie, a placenie sporo za gotowe to tez troche slabo.

oko wybijak sie kupuje osobno...

ledy sprawdzaja sie szczegolnie przy duzych insertach, a tych w Scared Stiff jest sporo... ja zalozylem po dwa LEDy pod te duze prostokatne szkielka typu "jackpot"... swieci wtedy calosc jednakowym swiatlem :!:

LEDy w czaszce zajely mi 2 godz. czystej pracy, czyli wszystko pod reka, niczego nie szukam, za niczym nie chodze...
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości