Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Most Haunted
#1
fajny Smile


https://www.youtube.com/watch?feature=pl...12aX8PtCC4
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#2
Według mnie znacznie lepiej wypadł niż Lost a nawet Bill Paxton. Lost według mnie najgorszy, Bill Paxton jest super ale nie podoba mi się tematyka (akurat za nim nie przepadam Tongue). Genialna jest ta puszka na tym Paxtonie - Ben Heck to naprawdę geniusz.

Wydaję mi się tylko, że Wizard Mode na AMH jest zbyt trudny. Z tego co widziałem jak robił demonstrację, to pudłował czasami skill shoty "rzucając" piłką ręcznie. Myślę, że lepiej by wyszedł jakiś pinball robiony na "The Shining" czy jakiś inny kultowy film.
Odpowiedz
#3
O co cho? To kolejna po holendarzch i JJP firma robiąca maszynki?
Wygląda super!
Odpowiedz
#4
theadam napisał(a):O co cho? To kolejna po holendarzch i JJP firma robiąca maszynki?
Wygląda super!

Nieee, Heck robi to bo to jego hobby. No i zarabia pieniądze na filmikach jak robi te maszyny. Smile
Odpowiedz
#5
A bo zapomniałbym, AMH akurat da się zamówić. Chyba kosztuje $6000 czy coś takiego. Trzeba zrobić preorder bo robią tylko na zamówienie.
Odpowiedz
#6
A te inne maszyny to sobie robi w garazu, jeden egzemplarz? Smile
To nie sa rethemy jak rozumiem, tylko jedzie od zera?
Odpowiedz
#7
theadam napisał(a):A te inne maszyny to sobie robi w garazu, jeden egzemplarz? Smile
To nie sa rethemy jak rozumiem, tylko jedzie od zera?

Billa Paxtona zrobił jako pierwszego pinballa i jeszcze żeby go pokazać na Midwest Pinball. Lost wyszedł po Paxtonie, nie był tak dobry ale też hulał jak powinien. Te dwa egzemplarze robił sam w garażu (dosłownie). Sam tzn. ze swoim zespołem, ma znajomych, którzy też interesują się tą zabawą i mu pomagają przykręcać, wycinać, itp. Jak oglądałem wszystkie filmiki z budowy Billa Paxtona to byłem w szoku. Ben jest ogólnie geniuszem technologicznym ale sam przyznał się, że z pinballem miał do czynienia tylko grając a nie budując te maszyny.

PCB do Paxtona były strasznie prymitywne. Napędzały je Arduino Mega na breadboardach nielutowanych (później jak zrobił update to wziął taką płytę do lutowań, aktualnie gościu sam produkuje płyty do gier takie jak P-ROC). Teraz to pełen wypas, sam produkuję bardzo zaawansowane płyty do pinballa, można je kupić na jego stronie element14. Osobiście wolę pracować z P-ROCiem bo obsługuję prawie wszystkie języki, płyty Bena lecą tylko na Assembly. P-ROC nawet na Arduino pociągnie - jak pisałem program do mojego whitewooda to wszystko na początku odpalałem przez Arduino, łącznie z solenoidami. Totalnie analogowy, prawie zero cyfrówki oprócz świateł (nie lubię się bawić płytami). Płyta Bena jest strasznie zaawansowana, amator miałby problemy z ustawieniem jej.

Paxton i Lost były robione od zera. Whitewoody były robione w garażu, potem przenoszone na drewno (jeszcze nie były nawet skończone!). W przypadku Paxtona i Losta to przyznam nawet, że on te whitewoody zaniebał tzn. zrobił projekty na płycie piankowej ale potem je wywalił i leciał na drewnie (nie były to tak zaawansowane projekty jak AMH).

America's Most Haunted jest też projektem do którego dołożył wysiłek John Popadiuk (tak, ten Popadiuk. Ben ściągnął go żeby pomóc przy budowie maszyny). Wtedy już wszystko było robione porządnie jak to by było w fabryce (za fabrykę oczywiście posłużył garaż Bena). Prototyp do AMH robili na playfieldzie od Super Mario. Zrobili whitewooda, dali co tam chcą gdzie chcą, przerzucili na Super Mario, dodali flipperki i slingi, zobaczyli które cele gdzie powinny być. Pełna profeska.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości