Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruszył lokalizator flipperów !!!
#61
Byłem dziś w Arenie. Avatar stał włączony ale wyświetlacz byl wygaszony a na stole paliło się tylko kilka lampek. Myślałem że jest padnięty ale po wyłączeniu i włączeniu wszystko działało idealnie. Pograłem dwie godzinki i nie zaobserwowałem jakichkolwiek nieprawidłowości. No może prawy fliper troszkę za słaby ale poza tym OK.
Odpowiedz
#62
A ja dzisiaj zrobiłem 200 km na darmo, bo postanowiłem się wybrać do Radomia do "prawdopodobnie największego salony flipperowego" i niestety okazuje się że zamiast niego jest jakiś chinol. :/

Paweł - widzę, że generalnie kiepsko tu z aktualizacją i wątek chyba powinien zmienić temat na "Przestał działać lokalizator flipperów". Pojawiło się na forum w ciągu ostatnich kilku miesięcy parę wpisów, których nie odzwierciedlono na liście. Prośba o aktualizację. Poniżej 100% pewne apdejty. Smile

Galaktyka - do usunięcia
Radom leclerc - do usunięcia
Cinema Park/Cinema City na Powstańców śl. 126A - do usunięcia

Do dodania jest:
Land Club - Wałbrzyska 11 - Terminator 2, stan niezły ale nie wiem czy łapy trochę nie za słabe
Odpowiedz
#63
dyleck napisał(a):A ja dzisiaj zrobiłem 200 km na darmo, bo postanowiłem się wybrać do Radomia do "prawdopodobnie największego salony flipperowego" i niestety okazuje się że zamiast niego jest jakiś chinol. :/


pytaj, pytaj, pytaj zanim wyjedziesz... Jacek zwinal salon juz w listopadzie ubieglego roku Undecided
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#64
Następnym razem tak zrobię, tylko decyzja o wycieczce została podjęta na spontanie dzisiaj rano i nie było czasu na zadawanie pytań. Smile
Odpowiedz
#65
dyleck napisał(a):Galaktyka - do usunięcia
Lokalizator zwiera już info że lokal jest prawdopodobnie w likwidacji
dyleck napisał(a):Radom leclerc - do usunięcia
Miejsce usunięte z Lokalizatora
dyleck napisał(a):Cinema Park/Cinema City na Powstańców śl. 126A - do usunięcia
Jeteś pewny że flipperów już tam nie ma? Stały przy wejściu na kregielnię.
dyleck napisał(a):Land Club - Wałbrzyska 11 - Terminator 2
dodane do Lokalizatora

Dodana nowa lokalizacja:
Solec 44 Warszawa - Doctor Who

Zaktualizowano:
1. Klub Billart (nazwy flipperów)
2. Sketch (nazwy flipperów)
3. Zachcianek (nazwy flipperów)
4. Arena (nazwy flipperów)

Na aktualizacje mapki trzeba troszkę poczekać.
Odpowiedz
#66
NEX napisał(a):Jeteś pewny że flipperów już tam nie ma? Stały przy wejściu na kregielnię.

Obszedłem cały teren ze 2 razy i jeszcze próbowałem się dowiedzieć od obsługi czy przypadkiem nie ma jakiegoś tajnego miejsca gdzie to jest ale jak wymieniłem słowo flipper i zobaczyłem tępy wyraz twarzy dziewczyny za ladą to już wiedziałem że się nic nie dowiem. Próbowałem jeszcze wytłumaczyć że to taki automat co się odbija kulkę, ale dostałem odpowiedź że jak nie stoi to nie ma.
Odpowiedz
#67
NEX napisał(a):Dodany został także:
Solec 44 Warszawa - Doctor Who

Na aktualizacje mapki trzeba troszkę poczekać.

To może skoro już robisz taką aktualizację, to dodaj do Sketcha Demolition Man, oraz usuń wszystko z Billartu i wpisz tam The Flinstones, Road Show oraz Black Rose. Smile
Odpowiedz
#68
dyleck napisał(a):To może skoro już robisz taką aktualizację, to dodaj do Sketcha Demolition Man, oraz usuń wszystko z Billartu i wpisz tam The Flinstones, Road Show oraz Black Rose. Smile

A przeczytaj mój poprzedni post Smile
Odpowiedz
#69
NEX napisał(a):A przeczytaj mój poprzedni post Smile

No, o wiele lepiej. Smile Możesz jeszcze dopisać że w LandClubie 2zł=1 gra/3 kule, 5zł=3 gry.

A w poniedziałek odwiedzę w takim razie Solec, bo to 400 metrów od mojej pracy i pogram na nowym flipperze. Dzięki za cynk - jednak warto robić aktualizacje. Wink
Odpowiedz
#70
dyleck napisał(a):Możesz jeszcze dopisać że w LandClubie 2zł=1 gra/3 kule, 5zł=3 gry.
Dopisane
dyleck napisał(a):A w poniedziałek odwiedzę w takim razie Solec, bo to 400 metrów od mojej pracy i pogram na nowym flipperze.
Mnie korci aby wybrać się tam jutro - zobaczę jak będzie z czasem Smile
Odpowiedz
#71
NEX napisał(a):Mnie korci aby wybrać się tam jutro - zobaczę jak będzie z czasem Smile

Ja tam będę na 100%. Robotę kończę o 17 więc pewnie od 17:10 z jakieś 2 godzinki posiedzę. Jakby co, to chętnie popatrzę jak gra ktoś bardziej doświdczony. Wink
Odpowiedz
#72
Poniedziałek cholera wie jak będzie z czasem ale jeśli jutro nie uda mi sie wybrać to może właśnie w poniedziałek po pracy zajrzę Smile W sumie tez kończę około 16-17 a na Solec mam jakieś 2km Smile
Odpowiedz
#73
Hehe, przez ten zwariowany tydzień totalnie straciłem poczucie czasu i myślałem że pisząc jutro masz na myśli poniedziałek. Jutro niestety na pewno się tam nie pojawię. Sad No ale widzę, że może się uda w poniedziałek, więc trzymam kciuki.
Odpowiedz
#74
Zobaczymy Smile Tymczasem aby nie offtopowac za bardzo w tym wątku dyskusje na temat wypadów na flippery przenieśmy tu: http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.php?p=3266

A w TYM temacie piszmy tylko o samej lokalizacji flipperów - łatwiej nam będzie wtedy utrzymać porządek z aktualizacjami Smile
Odpowiedz
#75
dyleck napisał(a):Land Club - Wałbrzyska 11 - Terminator 2, stan niezły
Dodam jeszcze 2zł 1 kredyt (3 bile) albo 5 zł 3 kredyty. Stan faktycznie dobry i łapy słabe.

Byłem też w Kosmos-Kosmos, fliper wyłączony. Pan stwierdził że fliper "niezbyt dobrze się czuje", ale na prośbę włączył. Pierwsze 10 min spoko, ale potem wyświetlał więcej "kaszy" na ekranie niż napisów. No i od czasu do czasu gubił gdzieś bile. Ale kilka gier da rade zagrać.

Jak to jest z tymi fliperami, czy siłę łap się jakoś reguluje? czy nachyleniem stołu się to robi? Mogę zagadać z obsługą Land Club, byłby wypasiony sprawny fliper
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości