Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie flippery kupować ?
#1
Pytanie może dziwne ale ostatnio się zastanawiam co chciałbym dodać do kolekcji.
Miałem już wiele tytułów, może coś zaproponujecie ? Dowiozę nie długo Shadowa a co dalej ?
Myślę na F14 i tu moje pomysły się konczą Sad
Odpowiedz
#2
Każdy ma inne gusta Smile Napiszę na co ja zwróciłbym uwagę.
Gdybym miał miejsce na wstawienie dwóch lub trzech maszyn to w pierwszej kolejności szukałbym właśnie F14 i Getaway. Obie maszyny mają niesamowity klimat. Nie maja wielu rozbudowanych misji jak Indiana, STTNG czy TZ ale.... maja po prostu klimacik.
F14 pomimo swojego wieku i braku DMD potrafi przyciągnąć uwagę zdecydowanie mocniej niż wiele wiele innych nowszych "wypasionych" maszyn. Do tego wszystkiego jest tani Smile
Getaway podobnie - świetny klimacik, fliper prosty ale bardzo wciągający. Cena podobnie jak w przypadku F14.... kilkukrotnie niższa od większości "topowych" automatów.

W dalszej kolejności pomyślałbym o: Theatre of Magic, Dracula, Fish Tales, Terminator 2, Scared Stiff, Shadow, może też Demolition Man i Junk Yard
Przy tworzeniu takiej kolekcji nie skreślałbym także Pinball2000 czy troszkę starszych maszyn (takich jak Whirl Wind czy The Machine)

Celowo w tym poście pominąłem te najdroższe "topowe" maszyny gdyż na ich temat pewnie masz już wyrobione zdanie. Poza tym jak sadze nie zależało Ci na poradach w stylu "kup Medievall Madness i Monster Bash" Wink
Odpowiedz
#3
NEX napisał(a):Celowo w tym poście pominąłem te najdroższe "topowe" maszyny gdyż na ich temat pewnie masz już wyrobione zdanie. Poza tym jak sadze nie zależało Ci na poradach w stylu "kup Medievall Madness i Monster Bash" Wink

Dokładnie tak.

Tak się mocno zastanawiam nad starszymi tytułami.
Odpowiedz
#4
Z tych starszych zapominam o TAXI Smile grywałem na nim kiedyś na MDMie a ostatnio odpaliłem sobie na PinMame i cholernie mnie wciągnął Smile
Odpowiedz
#5
A z zakupu Draculi zrezygnowałeś? Na Allegro jest chyba ciekawa oferta:
http://allegro.pl/kultowy-flipper-dracul...01698.html
Odpowiedz
#6
NEX napisał(a):Każdy ma inne gusta Smile Napiszę na co ja zwróciłbym uwagę.
Gdybym miał miejsce na wstawienie dwóch lub trzech maszyn to w pierwszej kolejności szukałbym właśnie F14 i Getaway...
Czasem ludzie mają podobne gusta ;-) A Ty znałeś moją TOP listę zanim ja trafiłem na to wspaniałe forum :mrgreen:
F-14 TOMCAT - GETAWAY - INDIANA JONES - To už se nevrátí Cry Cry Cry
Odpowiedz
#7
Fala napisał(a):Czasem ludzie mają podobne gusta ;-) A Ty znałeś moją TOP listę zanim ja trafiłem na to wspaniałe forum :mrgreen:
Napisałem Ci już wcześniej o tych dwóch fliperach w tym wątku:
http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.p...ight=#2933
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości