Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STAR TREK THE NEXT GENERATION nowy w okazyjnej cenie : )
#1
Nowy STAR TREK THE NEXT GENERATION, tylko 18,995$

LINK DO AUKCJI EBAY

Kiedys widzialem juz ta aukcje i wydawalo mi sie ze gosciu mniej chcial, ale nie jestem pewny. Chyba nie znajdzie sie taki szaleniec co mu tyle zaplaci.
Odpowiedz
#2
co dla nas jest sufitem dla niektorych jest podloga... zaszczane gacie celebrytow osiagaja wieksze ceny wiec nie sadze aby maszyna nie znalazla nabywcy Undecided
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#3
jarnie666 napisał(a):co dla nas jest sufitem dla niektorych jest podloga... zaszczane gacie celebrytow osiagaja wieksze ceny wiec nie sadze aby maszyna nie znalazla nabywcy Undecided

też tak myślę, jakbym miał kilka baniek na koncie nawet sekundy bym się nie zastanawiał nad kupnem ;-)
Odpowiedz
#4
W USA niby kryzys maja ale pewnie nie brakuje gosci ktorym jedno 0 lub dwa 0 w cenie nie robia wiekszej roznicy, tylko czy sa tacy fani flipperow. Jak sie patrzy na zagranicznych kolekcjonerow co maja po 200 maszyn i wiecej to chyba groszem nie smierdza i to dla nich oferta, ale maszyna po wyjeciu z kartonu traci swoja wartosc o polowe, wiec moze jako inwestycja placisz dzis 18,995 a za 5 lat wolasz 24.995 : )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości