Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Congo vs No Good Gofers
#1
Pytanie do osób które grały na obu, który ciekawszy ??
Ja miałem okazję zagrać tylko na Congo Wink
Odpowiedz
#2
Ja wybrałbym Congo. Fajny klimat, dwie multibile, fajnie pomyślane super jackpoty, ciekawy układ ramp.
NGG jakoś nie pasuje mi tematyką. Poza tym jedyny bajer to podnoszona rampa na środku. Nudnawy.
Odpowiedz
#3
NEX napisał(a):Ja wybrałbym Congo. Fajny klimat, dwie multibile, fajnie pomyślane super jackpoty, ciekawy układ ramp.
NGG jakoś nie pasuje mi tematyką. Poza tym jedyny bajer to podnoszona rampa na środku. Nudnawy.


Właśnie też mi się Congo wydawał ciekawszy, ale na NGG nie miałem okazji zagrać dlatego zapytałem Wink
Dzięki,
Odpowiedz
#4
Bierz NGG, dla mnie numer 2 zaraz po Road Show. Multiballi jest z tego co pamiętam 4, w tym jeden za zamknięcie wszystkich 18 dołków. Bajerów może nie ma dużo, ale gameplay jest super.
Odpowiedz
#5
Obie maszyny są bardzo dobre. Weź obie.
Congo i Goofery całkiem spox - na poczatku Goofersy nie bardzo mi się podobały, ale z po kilku dobrych gierkach znalazłem flow i powiem, że są całkiem czadowe.
Jedynie bila lata dosłownie wszędzie - co może powodować lekki straty w plastkiach itp. ale poza tym miodzio
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#6
Gofry już poszły :-) zastanawiam się nad Congo
Odpowiedz
#7
Jak dobra cena i nie bierzesz tonja biore chetnie
Mezik
Odpowiedz
#8
tylko wiesz gdzie stoi ?? :mrgreen:
Odpowiedz
#9
Na koncu buta?
Mezik
Odpowiedz
#10
bardziej środek ;-)
Odpowiedz
#11
Z ciekawosci - Ty po te stoly tam jezdzisz, czy ma zaprzyjaznionego kierowce tira? Smile
Odpowiedz
#12
theadam napisał(a):Z ciekawosci - Ty po te stoly tam jezdzisz, czy ma zaprzyjaznionego kierowce tira? Smile


Mucha ma skrzydełka ,sam lata :mrgreen:
Odpowiedz
#13
o, to to :mrgreen:
Odpowiedz
#14
Congo to również świetna maszyna. Bierz.
Odpowiedz
#15
w miedzy czasie jeszcze Scared Stiff sie pojawił na horyzoncie, ale wszystko w pakiecie sprzedał kutafon, Australia psuje rynek Undecided
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości