Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipery a Gwiezdne Wojny
#1
Niedawno obejrzałem nowy zwiastun Epizodu 7. Premiera tego filmu będzie na pewno jednym z największych wydarzeń filmowych przyszłego roku.

https://www.youtube.com/watch?v=OMOVFvcNfvE

To że powstanie fliper można założyć w zasadzie na 100%. Ciekawe tylko kto go wypuści: Stern czy JJP. Osobiście liczę na to że będzie to Stern.

Dotychczasowe flipery oparte o ten temat osobiście uważam za całkiem udane, choć szkoda że Williams/Bally (w czasach swojej największej popularności) nie wypuściły flipera opartego o to Universum.
Odpowiedz
#2
Stern ma temat robienia pinballi na licencji obcykany, wiec obstawiam ze oni zrobia. Ale dlaczego wolalbys Sterna? Chyba JJP dali rade z Wizard of Oz dali rade - wnioskuje z recenzji, bo niestety nie gralem. Fakt, ze Sterny zaskoczyly mnie bardzo pozytywnie, ale w Wizard of Oz podoba mi sie duza liczba zabawek na stole - chetnie bym to ogral - stoi to gdzies w W-wie?

Premiera filmu dopiero w przyszlym roku, wiec na stol pewnie jeszcze troche poczekamy.
Odpowiedz
#3
theadam napisał(a):Ale dlaczego wolalbys Sterna?
Wymienię trzy powody:
1. Nie grałem na maszynach JJP ale kilka osób z którymi rozmawiałem - a które miały okazje pograć na WoZ - wyrażały się raczej bez zachwytu na temat tego flippera.
2. W PL jest dystrybutor Sterna a więc jeśli Stern wypuści te maszynę to pojawi się ona u nas błyskawicznie Smile
3. Star Trek wyszedł im świetnie Smile
Odpowiedz
#4
Dodam jeszcze CENA Smile
Mezik
Odpowiedz
#5
mezik napisał(a):Dodam jeszcze CENA Smile

To sluszny argument, faktycznie podstawowa edycja WoO 8000 USD o.O
Odpowiedz
#6
wykonanie Sternów PRO ma się tak do wykonania WOOZ jak Dacia Logan do Mercedesa
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#7
Jarnie napisał(a):wykonanie Sternów PRO ma się tak do wykonania WOOZ jak Dacia Logan do Mercedesa
Biorąc pod uwagę cenę to chyba raczej należałoby porównywać do LE a nie do PRO...
Odpowiedz
#8
Dobra wiadomość jest taka, że każdy nowy Stern to progress w stosunku do poprzedniego - nawet jakościowo - chociażby Walking Dead kilka szczegółów już lepiej wygląda - nowy skill shot - początek metalowych ramp, ledy, panel z głośnikami lepiej wykonany.

Im większa konkurencja tym lepiej - niech walczą JJP i Stern - kto pierwszy wyrwie licencje ten to wygra. Star Warsa kupuje w ciemno - bo kocham Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#9
Squall, a czy Ty czegoś w ogóle nie kupujesz? Big Grin
Odpowiedz
#10
Roller Games nie chciał kupić .... , ale ma jeszcze szansę ; )
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#11
Diablo napisał(a):Roller Games nie chciał kupić .... , ale ma jeszcze szansę ; )

:mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości