Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THE PINBALL ARCADE
Zgadzam się z tym - stół jest świetny. Na turniejach w Dźwirzynie nie mogłem się od tej maszyny oderwać Smile Fajny klimacik i super muzyka.
Odpowiedz
Za to bardzo rozczarował mnie Last Action Hero - pograłem kilka razy i dałem sobie spokój.
Odpowiedz
Znów zmienili troszkę samą aplikację, dodali nowy stół Big Hurt.
Odpowiedz
Kolejny będzie Eight Ball Deluxe !!! Smile
Odpowiedz
Eight Ball Deluxe™ już jest a następny we wrześniu Doctor Who ;-)
Odpowiedz
Dodany Doctor ,wersja X-box 360 w lesie :/ (opłaciłem na kickstartera specjalnie ,ciekawy jestem czy dotrzymają słowa ).
Na Oculus-a AC/DC chciałbym zobaczyć.
Odpowiedz
Na ps4 pojawily się dziś trzy stoły z sezonu 5. Last Action Hero, TX Sector i Rescue 911. Szału nie ma Undecided
Odpowiedz
Bone Busters dodany,na Steam-e trochę przecen http://store.steampowered.com/app/238260/.

----------------------------------------------------------------------------
Odpowiedz
-będzie ciekawie

wypatrzone 09,11,2016


[Obrazek: 64882e2d34c6a6a7med.jpg]
Odpowiedz
Już jest dostępny na ps4, ale wygląda tak podle, jak by wersja beta.
Odpowiedz
kane11 napisał(a):Już jest dostępny na ps4, ale wygląda tak podle, jak by wersja beta.
Gra sie fantastycznie, dzwiek, grafika jak i dynamika bili sa naprawde dobre...
jak dla mnie glowne minusy to:
- brak mozliwosci doswietlenia stolu (lub samej bili - ta przewaznie jest ciemna i szara - chociaz w SST jest ok, ale tutaj bila wydaje sie byc jakas slamazarna)
- brak mozliwosci zakupu w 1 bundlu Star Treka, ACDC i Mustanga (No jak juz chca 10$ za stol to przydaly by sie wszystkie wersje stolow - dostepne sa tylko premium)
- brak wsparcia psvr (mam nadzieje, ze ps4 wystarczy mocy, zeby nie ucierpiala na tym dynamika bili - chociaz na geara mimo ogolnego zamulenia kulki i przycinania przy multi nie przeszkadzalo im to sprzedawac stolow za ta sama cene).
- nie potrzebne upchanie starych stolow, dostepnych juz wczesniej w TPA (Po cholere 2 albo i nawet 4 raz placic za to samo - juz lepiej prezentowaly by sie stoly w stylu tego Ghost Busters'owego Coming Soon)
Odpowiedz
Ktoś niedawno pytał o zakup na Steama, właśnie odpalili promocję:

Season 1 - 4 are on sale NOW during the Steam Autumn Sale!

[Obrazek: 15181256_1256001221087602_85529727404021...e=58CFDB41]
Odpowiedz
Kiedy to wyjdzie na iOS ?
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
Czy ktos w to gra na PC i jest zadowolny z jakosci ? Na moim smartfonie pinball arcade prezentuje sie duzo lepiej niz na laptopie z windowsem - nie wiem czy mam cos nie tak, czy ta gra tak ma... ?
Odpowiedz
Gram glownie na PC, czasem na tablecie. Nie zauwazylem aby wersja PC byla gorsza. Wrecz przeciwnie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości