Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THE PINBALL ARCADE
Przywrocilem ustawienia domyslne - nawet da sie grac, choc grafika i animacja nie powala. Za to jak odpalam przez DX 11 to wyglada duzo ladniej, ale nie da sie grac bo wszystko sie zacina i jest 10 razy wolniejsze. O co kaman ? Mam directx 12 i w miare nowego laptopa.
Odpowiedz
Nie na wszystkich ale na niektórych stołach (na przykład CV) aby grać w DX11 musisz mieć naprawdę mocny sprzęt. "Nowy" laptop nie musi oznaczać "mocny" i na odwrót Wink
Odpowiedz
Gram na laptopie z GT710m i gra chodzi płynnie w 1366/768 a mam włączone wszystkie efekty oprócz antyaliasingu.Jedynie na kilku stołach występują spowolnienia ale jest to spowodowane złą optymalizacją ponieważ WSZYSTKIE nowsze stoły działają płynnie.
Nie ma co porównywać grafiki mobilnej i pc - samo oświetlenie w DX11 robi WIELKĄ różnicę.
Szkoda tylko że większość stołów z ostatniego sezonu jest bardzo słaba.Ta nowa wersja Dr.Who to praktycznie śmiech na sali.
Odpowiedz
hitman12 napisał(a):Szkoda tylko że większość stołów z ostatniego sezonu jest bardzo słaba.Ta nowa wersja Dr.Who to praktycznie śmiech na sali.
Fakt, "nowy" Dr. Who to jakiś żart i raczej powinni to dodać jakoś obok a nie jako DLC 58.
Co do całego sezonu to IMHO 3 bardzo dobre pozycje (Indianapolis 500, Eight Ball Deluxe, "oryginalny" Dr. Who) plus masa nieciekawych "wypełniaczy". Liczyłem że bardziej pójda w strone klasyków Williams/Bally (jest przecież jeszcze tyle rewelacyjnych stołów z lat 80-tych)

Plus z tych wypełniaczy taki że można poznać kilka maszyn których za często się nie spotyka a można na nie kiedyś trafić na jakimś turnieju (i wtedy będzie jak znalazł Smile )

krizi napisał(a):Swords of Fury to ostatni stół sezonu 6 (IOS).
www.ipdb.org/machine.cgi?id=2486
Sezonu 6? To sezon 6 jeszcze nie jest zakończony? http://pinballarcade.com/TablePacks/
Odpowiedz
Cytat:Sezonu 6? To sezon 6 jeszcze nie jest zakończony?
A widzisz, będzie jeden wypełniacz więcej, ale chyba ciekawa pozycja. ;-)
Odpowiedz
Serwus, byłby ktoś zainteresowany wymianą dostępu do kont ze stołami do PA na platformę PS3? Posiadam sezon 1,2,4. Wiem, że mało, ale może ktoś posiada 3 a nie ma 4 i jestem skłonny się podzielić.
Odpowiedz
Paskudny napisał(a):Serwus, byłby ktoś zainteresowany wymianą dostępu do kont ze stołami do PA na platformę PS3? Posiadam sezon 1,2,4. Wiem, że mało, ale może ktoś posiada 3 a nie ma 4 i jestem skłonny się podzielić.

Ja mam na IOS 1pro,2pro,3 oraz StarshipTroopers_pro z 4 i z 5 F-14 Tomcat i Hurricane_pro. Jeśli są chętni na wymianę to się też piszę. Pozdro
Odpowiedz
ciekawi mnie skad oni biora nastepne pozycje? bo chyba fizycznie musza mieć stół u siebie żeby go przerobić na PA.. te wypełniacze ostatnio to jakiś koszmar, ale Jacks Open nawet mi leży przez tą prostote a jak wam sie podoba Swords of Fury? poza genialna muzyka oczywiscie Big Grin
Odpowiedz
NEX napisał(a):Fakt, "nowy" Dr. Who to jakiś żart i raczej powinni to dodać jakoś obok a nie jako DLC 58.

Skusiłem się na Master of Time dla PS4. Początkowo nawet mi się spodobał ale na dłuższą metę stwierdzam, że to straszna nędza. W dodatku krzaczy po zakończeniu gry - odpala DMD z klasycznego doktora. Pewnie to taki deweloperski ficzer ale jakoś go nie łapię :mrgreen:
Odpowiedz
Jako pierwszy stół 7-sezonu dodany został Paragon. Bardzo fajny klasyk.
Odpowiedz
Dodano stół World Champion Soccer,wg.mnie zajebisty Smile
Gdyby jeszcze zrobili fizykę bili jak w Visual Pinball to gra byłaby doskonała.
Odpowiedz
Dodali Fathom
Odpowiedz
Czy na PS3 to jeszcze nowe stoły w ogóle wrzucają? Season 5 na pewno jeszcze był, w sezonie 6 nic mnie nie interesowało, więc trochę wypadłem z obiegu, a teraz się napaliłem, bowrzucili World Cup Soccer, chcę zakupić stół, a tu lipa, bo nie mogę znaleźć niczego nowszego niż stoły z sezonu 5.

Ze śledztwa googlowego wychodzi na to, że ludzie na PS4 też mają spore problemy, w sklepie PSN panuje burdel, ale tam jest jakaś opcja odnowienia licencji w sklepie czy coś w tym stylu, czego nie ma na PS3, a co podobno załatwia sprawę. Ktoś coś wie na ten temat? Undecided
Odpowiedz
Dodali Ghost Busters w wersji Premium.
Odpowiedz
Dodali dwa EM:
- Spanish Eyes
- Wild Cards
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości