Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THE PINBALL ARCADE
#61
Myślałem że może wina TV (kwestia input laga) ale jeśli to ten sam TV to na raczej nie to jest przyczyną.
Niektóre LG mają spory imput lag ale wtedy to raczej objawiałoby się na wszystkich grach. W takich przypadkach (np seria LW570S) wystarczy aktualizacja softu.

Jeśli masz LG z tej serii (lub bliźniaczej) to dla pewności zawsze warto zaktualizować soft
Odpowiedz
#62
Telewizor to LG 42LD565, mam podlaczonego do niego xbox360 i ps3 i gralem na nim w bardzo duzo gierek i opoznienie tylko w tej grze wychwycilem. Chyba ze tak gierka jest na ps3 dziwnie zrobiona, albo wina reakcji padow, ale reakcji przycisku w padzie, bo przy L2 i R2 nie da sie grac, przy L1 i R1 jest opoznienie o ktorym wspominam. Probowalem grac na 2 padach i jest to samo i dodatkowo probowalem grac na podlaczonym kablu usb ale nic sie nie zmienia.

W poprzednia wersje gry gralem na xbox360 i w tamtym padzie te odpowiedniki L1/R1 czyli LB/RB sa "plytsze" tak jakby w momencie wciskania szybciej reaguja moze to sie przyczyna.
Odpowiedz
#63
pogralem dzisiaj troche w THEATRE OF MAGIC i wydaje mi sie ze jest to wina padow w ps3, ze lapia chwile pozniej wcisniecie guzika, ale idzie sie przyzwyczaic ugralem (5,922,089,950)
Odpowiedz
#64
Może wyjdzie jakaś łatka do wersji PS3.
Odpowiedz
#65
Z tego co widzę, to wersja na Androida jest już wreszcie znowu dostępna dla Polski. Kto jeszcze nie posiada, to myślę że warto zassać i mieć zawsze małego flipperka przy sobie. Smile
Odpowiedz
#66
Tylko kilka dni była niedostępna. Teraz jest 6 stołów w tym jeden darmowy (Medieval Madnes) - całkowicie odblokowany, można grać bez ograniczeń Smile
Odpowiedz
#67
A w maju pojawią się Circus Voltaire oraz Funhouse i najprawdopodobniej jeden z nich będzie wówczas przez miesiąc za darmo, aż do następnego update'u.
Odpowiedz
#68
Super! Smile
Fajnie że producent daje możliwość gry na jednym stole zupełnie za darmo Smile
Odpowiedz
#69
Dobrze im idzie! Smile chociaż jeszcze na XB360 nie pokazał się- Medieval Madnes i Bride of Pin•bot-ale poczekam pewno dołączą Circus Voltaire oraz Funhouse i dadzą w jednej paczce. Póki co dla "Appla " wydają chyba najszybciej .
Odpowiedz
#70
Sebastian G napisał(a):Dobrze im idzie! Smile chociaż jeszcze na XB360 nie pokazał się- Medieval Madnes i Bride of Pinbot-ale poczekam pewno dołączą Circus Voltaire oraz Funhouse i dadzą w jednej paczce.

Z tego co napisał jeden z developerów wynika, że niestety tak nie będzie i nigdy wydania się nie "zsynchronizują" ponieważ podobno MS i Sony mają znacznie dłuższy cykl akceptacji nowych release'ów.

Cytat:Póki co dla "Appla " wydają chyba najszybciej .

BoP i MM pierwsze pojawiły się na Androida. Smile
Odpowiedz
#71
Lepiej wyszła by jakaś paczka do Pinball Arcade, ale niestety, jak podaje developer nie nastąpi to wcześniej, jak za 2- 3 tygodnie(ps3/x360).
Odpowiedz
#72
Dwa posty wydzieliłem do odrębnych tematów.

Co do Pinball Arcade to wczoraj był upgrade na Androida: dodano Fun House i Cirqus Voltaire (ten drugi jest teraz stołem darmowym)
Odpowiedz
#73
NEX napisał(a):Co do Pinball Arcade to wczoraj był upgrade na Androida: dodano Fun House i Cirqus Voltaire (ten drugi jest teraz stołem darmowym)

Mała korekta - update jest dostępny już od 10 maja od około 22. Smile Niestety w tej wielu użytkowników (w tym ja) odnotowało problemy z wydajnością, w szczególności na Funhousie. Sad Developer z Farsight powiedział iż sprawdza właśnie problem, ale generalnie sporo ludzi krzyczy na Farsight. Jest jednak pozytyw całej kwestii, gdyż wygląda na to iż wreszcie producent rozpocznie beta testy aplikacji - podobno trwa właśnie ustalanie procedury według której ma to się odbywać.
Odpowiedz
#74
dostepne sa juz jakies dodatkowe stoly na ps3 oprocz 4 podstawowych ? jak nie to kiedy sie pojawia i jakie, orientuje sie ktos ?
Odpowiedz
#75
Powinny się pojawić za około 2 tygodnie (ale chyba dotyczy to tylko wersji dla US, Europa jest jakiś miesiąc do tyłu). Na pocieszenie dodam iż mają być dostępne od razu wszystkie stoły które były w DLC1/2 dla Androida tj. Medieval Madness, The Machine: Bride of Pin*Bot, Funhouse oraz Cirqus Voltaire.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości