Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THE PINBALL ARCADE
#76
Tutaj masz linka do postu z forum z wszystkimi najnowszymi informacjami jakie udostępnia Farsight. Poat jest często aktualizowany i wszelkie informacje dodawane są prawie natychmist po wypuszczeniu.
Odpowiedz
#77
ja kupilem w dzien lub kilka dni po premierze w USA, zalogowalem sie na konto USA bo na EUR nie bylo widoczne w wyszukiwarce

jak komus zalezy na IPLA TV (np. wszystkie sezony KIEPSKICH do obejzenia) to jest patent na przelogowanie, niewiem dokladnie jak, ale w moim przypadku mam 2 konsole ps3 i zalogowalem sie na jednej na usa, kupilem pinball arcade, a na drugiej co mam konto EUR to wpisalem dane USA jako nowy uzytkownik i mam IPLA TV, wczesniej nie moglem za nic ustawic zeby na tym profilu co pinball arcade czyli USA miec IPLA TV
Odpowiedz
#78
Wszystkich, którzy chcą wesprzeć trochę development tej czadowej gierki proszę o zapoznanie się ze stroną kickstartera pod tym adresem. Farsight potrzebuje kasy by kupić licencje na wypuszczenie Twilight Zone i to dość sporo, bo aż 55000$. Zgodnie z tym co napisali na FB jeśli uzbierają więcej to pójdzie to na licencje na kolejne stoły takie jak Star Trek: The Next Generation. Ja zadeklarowałem 20$. Dobra wiadomość jest taka, że po niecałym jednym dniu mają już ponad 14000$, a patrząc na np. ten projekt widać że ludzie wspierają pomysły na dobre gry. Smile

Dla tych co nie znają kickstartera - jest to strona, która umożliwia społecznościowe finansowanie różnych projektów. Pieniądze, które zadeklarujesz są pobierane z karty kredytowej dopiero w momencie osiągnięcia celu podanego przez autora projektu. Jeśli cel nie zostanie osiągnięty w zakładanym terminie, wówczas żadne pieniądze nie są pobierane z karty.
Odpowiedz
#79
Jest już połowa z 55000$. Smile Wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku.

Farsight dodał dwie dodatkowe formy wynagrodzenia wsparcia:

- za 25$ - kulka z Twilight Zone dostępna na wszystkich stołach. Nie wiem tylko czy chodzi o samą teksturę, czy też będzie to ten słynny powerball. Może być ciekawie.
- za 50$ - tapeta na dowolne urządzenie oraz możliwość zagrania w Turnieju dla wspierających projekt.
Odpowiedz
#80
Na Kickstarterze jest już 47500$ i jeszcze 16 dni do końca. Nie ma bata, żeby się nie udało. Smile Zwłaszcza, że Farsight dogadał się z M$ i w związku z tym możliwe stanie się udostępnienie nagród za wsparcie również posiadaczom XBOX'a.

A w czerwcu kolejny DLC. Tym razem będzie to Gorgar oraz Monster Bash. Prawdopodobnie ten drugi będzie stołem miesiąca do pogrania za darmo.
Odpowiedz
#81
dyleck napisał(a):Niestety w tej wielu użytkowników (w tym ja) odnotowało problemy z wydajnością, w szczególności na Funhousie.
Dokładnie! Funhouse przycinał jak cholera (a grałem na HTC Sensation czyli telefonie z 2 rdzeniowym prockiem). Trochę mnie to zniechęciło i odstawiłem grę. Dopiero po wymianie tel na HTC One X (4 rdzenie) znów uruchomiłem PA i gra chodzi płynnie. Powinni jednak popracować nad kodem bo to mocne przegięcie aby telefony z 2 rdzeniowymi prockami nie dawały rady....
dyleck napisał(a):A w czerwcu kolejny DLC. Tym razem będzie to Gorgar oraz Monster Bash. Prawdopodobnie ten drugi będzie stołem miesiąca do pogrania za darmo.
Dwa świetne stoły - rewelacja! Smile
Odpowiedz
#82
Ten problem z wydajnością polegał na złym ustawieniu wątków i dochodziło do ich głodzenia. Jak sami się przyznali mają małe doświadczenie w pisaniu kodu na Androida. Bug został już naprawiony w wersji 1.0.7 i nawet na starych telefonach chodzi płynnie. A po tej wpadce uruchomili beta testy. Smile

Właśnie pojawił się update na kickstarterze że dla wszystkich którzy wesprą projekt nagrody będą dotyczyły nie tylko Twilight Zone ale również Star Trek The Next Generation.
Odpowiedz
#83
dyleck napisał(a):Na Kickstarterze jest już 47500$ i jeszcze 16 dni do końca. Nie ma bata, żeby się nie udało. Smile Zwłaszcza, że Farsight dogadał się z M$ i w związku z tym możliwe stanie się udostępnienie nagród za wsparcie również posiadaczom XBOX'a.

A w czerwcu kolejny DLC. Tym razem będzie to Gorgar oraz Monster Bash. Prawdopodobnie ten drugi będzie stołem miesiąca do pogrania za darmo.


Jest już 59 000 Confusedhock: -super :!:
Odpowiedz
#84
W czerwcu kolejne dlc? Witam wszystkich.Szukałem informacji odnośnie dlc tylko że na ps3 i napotkałem was :-) A więc kolejne stoły,ale kiedy i na co?Oczywiście interesuje mnie sony :-P
Odpowiedz
#85
Niestety, ale PS3 jest mocno do tyłu w stosunku do platform mobilnych. Czerwiec dotyczy Androida i iOS. Wczoraj zapowiedziano, że na PS3 12 czerwca pojawi się pierwsze DLC (Bride of Pinbot i Medieval Madness) a 26 czerwca drugie (Funhouse, Cirqus Voltaire). Nie sprecyzowano jednak czy będzie to dostęp globalny, czy znowu najpierw USA a potem Europa (gra była w stanach dostępna miesiąc wcześniej, a wszystkiemy winny proces certyfikacji robiony przez SCEE).
Odpowiedz
#86
Dzięki za info.A co do zakupu dlc to i tak korzystam z konta usa,bo tam musiałem kupić pinbala.U nas chyba się nigdy nie pojawi.Mam pytanie co do innej platforemki.Mam nokię N8.Czy flipera mogę ściągnąć na kompa i zainstalować ją na urządzeniu,czy muszę bezpośrednio z telefonu zasysać?
Odpowiedz
#87
Nokia N8 z tego co wiem działa na Symbianie v3 i na ten system operacyjny niestety TPA nie ma.
Odpowiedz
#88
:-( Naszczęście cieszy mnie fakt że niedługo nowe stoły.
Odpowiedz
#89
Mam pytanie: czy ktoś mógłby napisać w jakiej sytuacji sa posiadacze ps3?? tzn. jakie sa juz stoły, jakie beda ile to wszystko kosztuje?? dziekuje.
Odpowiedz
#90
Na ps3 są narazie cztery które wyszły razem z grą,czyli:Black Hole,Theatre of Magic,Arabian Nights i Ripleys Beleive It or Not.Gierka kosztuje 9,99$ na usa sklepiku,niestety na eurpejskim jeszcze nie ma.I kto wie kiedy będzie,więc proponuje ci założyć konto na usa.Co do innych stołów to jak kolega wyżej, mnie poinformował za co mu dzinks.Kolejne dwa pokażą się w najbliższy wtorek,a kolejne dwa 26.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości