Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THE PINBALL ARCADE
#46
W wersji na Androida dodano dwa stoły: The Machine oraz Medival Madnes (ten drugi jako stół... darmowy!)
Odpowiedz
#47
Uuu!! Confusedhock: przyznam że szybko - i bardzo dobrze :!:
Odpowiedz
#48
Witam przed chwila gralem na stole Ripley's Believe It Or Not na XBOX 360, 2 bila + extra ball 275 milionow no i p********* glitch na multi ball, a polega on na tym, ze 2 bile spadaja na dol zostaje jedna i powinien byc powrot do normalnej gry jedna bila, niestety ale w tym bledzie gry multi ball jest caly czas kontynuowany i jak tracimy ta bile to stol sie wiesza. Spokojnie 400 badz 500 milionow bym zrobil, co dalo by mi to top 5 w rankingu na tym stole, brak slow po prostu dla mnie gra jest martwa do czasu, az wydadza jakies latki. Jak mozna wydac taki niedorobiony produkt to sie w glowie nie miesci. Podam jeszcze przyklad Roya, ktory zrobil ponad 10 miliardow na Theatre of Magic i wynik mu zresetowalo do 400 milionow -_- oto filmik:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QR_cb4wTiZU[/youtube]
Odpowiedz
#49
To pierwsze dni na xboxa 360( swoją drogą ciekawe czy na innych platformach są takie same "kwiatki"), pewnie z czasem dodadzą aktualizację . Tak coś czułem patrząc na tabelę rekordów Theatre ,kończą się na 9mlrd z kawałkiem,ja jeszcze nie dotarłem do takich osiągnięć, ale gratuluję mam Kogo gonić :-)
Odpowiedz
#50
Niestety, ale gra ma sporo błędów i jakoś nie twórcy nie śpieszą się z ich naprawianiem. Sad Błędy z tablicą rekordów to już w ogóle przegięcie - sam jestem w Top 10 z rekordem 12+mld na Theatre of Magic mimo że lokalnie jest niecałe 6... Bład występuje praktycznie od początku, a i tak nie został jeszcze naprawiony. Prawdopodobnie chłopaki mają pełne ręce roboty z wypuszczaniem gry na nowe platformy. Może jak już wszystko wypuszczą wezmą się za naprawianie baboli. Na nowych stołach też niestety są bugi i to niektóre bardzo denerwujące. Bride of Pin*Bot często "gubi" na przykład często "gubi" kulę jak jest w fazie multiball...

A w ogóle to pod adresem http://pinballarcadefans.com/ jest forum dla fanów tej gry. Można tam m.in. zgłaszać bugi. Wink
Odpowiedz
#51
prawdziwe flippery też miewały bugi, do niektórych są nawet ente wersje programów Smile
Odpowiedz
#52
Spokojnie, trzeba dać im czas Smile Gra wychodzi na wiele platform więc jak słusznie napisałeś mają pełne ręce roboty. I tak dosyć szybko dorzucili dwa nowe stoły więc widać że nie siedzą bezczynnie Wink
Odpowiedz
#53
wiadomo o ktorej sie pojawi na PLAYSTATION STORE ? bo przechwila sprawdzalem to nie ma : (
Odpowiedz
#54
Chodzą jakieś ploty, że na razie gra będzie dostępna tylko w USA, a w Europie w przyszłym miesiącu. Na forum gry ktoś wrzucił poniższy post. Może się przyda.

Ja póki co nie sprawdzę, bo podłączyłem sobie pada od PS3 i zamówiłem adapter MHL, więc będę miał praktycznie to samo co na PS3, tylko nie będę dwa razy płacił.

------
Since the word is that Europe doesn't get the game til next month, this is how Europeans can get the US version 1 month early.
*I cant guarantee that the US version will work on European TV's (NTSC vs PAL)

But if you really cant wait and want to try it, this is how to get the game early.

1. Create a new American PSN account using a fake US address (look up a city and zip code on google)
2. After you have created your US account, visit http://cardscodes.com/Playstation_Ne...10_USA-25.html
Use your Paypal account to buy a $10 US PSN card to add money to your account. After you buy it they will e-mail you the 12 digit code.
3. Enter the code in the store and the funds will be added.
4. Purchase The Pinball Arcade.
5. Enjoy!

Ive done this with other games on a fake European account and it works... So try it if you want.
------
Odpowiedz
#55
Za chwilke bede szczesliwym posiadaczem posiadaczem THE PINBALL ARCADE na PS3, nie moglem kupic z Polskiego profilu (pytalem na FACEBOOKu na koncie tej gry o Europe to napisali faktycznie ze dopiero w maju planowana jest premiera bo ktos tam ma jeszcze zatwierdzic, wiec zalogowalem sie do PLAYSTATION NETWORK na USA od nowa i juz gra pojawila sie w wyszukiwace. Wybralem opcje z zakupem kodu, kupilem zdrapke na allegro za 72zl na 20$ i kupilem sobie wlasnie THE PINBALL ARCADE i MORTAL KOMBAT ARCADE KOLLECTION.

Wyczytalem ze pozniej mozna niby zmienic na Polske ale tego nie probowalem jeszcze

Nowy login do dodania w znajomych: marcinkg_
Odpowiedz
#56
Gry nie są przypisywane do konta, tylko do maszyny więc śmiało możesz grać na swoim starym loginie. Trenowałem już takie rozwiązania wiele razy. Konto na hamerykańskim PSStorze mam już od dawna i jak była afera z włamaniem się hackerów i później rozdawali gry za darmo, to mogłem ściągnąć sobie 2 razy więcej. Dodatkowo dla hameryki dawali inne gry niż dla Europy, więc testowałem też granie na koncie z innego kraju.
Odpowiedz
#57
Witam musze sie pochwalic Smile 1,395,407,290 na Ripley's Believe It Or Not, co daje mi w tym momencie nr 1 w rankingu na tym stole na XBOXa 360. Teraz moge sie skupic na 2 pozostalych, a odpuszczam zupelnie Black Hole. Co do opoznienia TPA na europejskim PSS jest to dla mnie niezrozumiale. Cos podobnego bylo z gra Trine 2, wyglada na to ze SONY faworyzuje hamburgerow....
Odpowiedz
#58
Grajac na PSP i xbox360 w williamsy gralo mi sie dobrze i bez zarzutow, grajac w THE PINBALL ARCADE na PS3 mam odczucie ze pad ma spore opznienie, jak wciskam przycisk to dopiero po chwili reaguje, (nie bylo tego na padzie do XBOX360). Nie wiem czy mzona cos przestawic, bo jak narazie gra dla mnie porazka przez opoznienie.
Odpowiedz
#59
Grales na tym samym wyświetlaczu?
Odpowiedz
#60
tak, LCD LG 40 cali 100Hz zadna rewelacja, ale na xbox360 w poprzednia wersje czyli weicej stolow co same williamsy byly w tym arabian night, medieval madness i no good gofers nie bylo tego spowolnienia na 100%, dalem zagrac siostrze i ojcu co w tamta wersje tez grali to po 3 odbiciach flipperem powiedzieli to samo ze cos nie tak ze za wolno reaguje, macie to samo na ps3 ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości