Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Chmielowa Liga Flipperowa" w Krakowie. Edycja II
#1
Mamy rok 2015 i czas na lige chmielowa w tym roku wlasnie.
Proponuje termin 25.01.2015 co wy na to?
Mezik
#2
Jestem na tak.
#3
Pozwoliłem sobie wydzielić ostatnie dwa posty jako nowy temat. Osobom które po raz pierwszy zajrzą na forum i do tego do wątku łatwiej będzie odszukać początek Smile
Tematy 2014 niebawem tradycyjnie przeniosę do archiwum (podobnie jak lata wcześniejsze).

Mezik, jeśli chciałbyś zmienić temat tego wątku to możesz to zrobić edytując swój pierwszy post
#4
25.01.2015 I spotkanie tegorocznej ligi. Wyjatkowo zabawa zaczyna sie o 12:00 samo poludnie!
Zgodnie z zeszloroczna zasada co spotkanie to nowa maszyna dolaczyl do nas (na stle) EM Bow and Arrow Bally. Jak na te tematyke (konie, indianie, bizony i strzaly) stal sobie w STODOLE Smile z gory prosze aby na wszelkie dziwactwa tego staruszka przymykac oko.
Mezik
#5
A co, zacina się video mode?
#6
Wszyscy kochali jeziorko w szmacie z bajora Smile ten ma na kazdym insercie ma takie male jeziorko Smile
Mezik
#7
Już go lubię.
#8
Trzeba sie zapisywac? Prawdopodobnie jutro w nocy pojade do Krakowa na pierwsza w mojej krotkiej karierze impreze flipperowa Smile Zawsze moze cos jeszcze wyskoczyc, ale na 99% bede. O ktorej otwieracie pub? Bo pociag zajezdza ok. 6:00 Wink
#9
Otwarte bedzie od 11:30. Zapraszam. Bedzie jeden dodatkowy flipper Smile
Mezik
#10
Złamałeś zasadę jednego nowego na kolejkę. Będą dwa. Jak to wytłumaczysz?
#11
Kurde kusicie w N.Roku co tam macie nowego?? :-P
#12
thomy napisał(a):Kurde kusicie w N.Roku co tam macie nowego?? :-P
www.pubchmiel.eu
#13
Indianery,pool bilard....dobra jestem on sandej ;-)
#14
A tajemniczy, dodatkowy to niespodziewajka, bardzo fun Smile
#15
Jeszcze nie w 100% sprawny ale grac sie da Smile
Mezik


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości