Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa stowarzyszenia ?
#61
Rozumiem, że głównym celem jest pozyskanie pomieszczenia.

Jeśli już takie pomieszczenie powstanie to będąc członkiem stowarzyszenia, na jakich zasadach będę mógł korzystać z maszyn zakładając że nie mam własnego flipera?

Jestem nowicjuszem i rozumiem że nie zawsze warto wyciągać stare brudy ale z drugiej strony nie dziwcie się nowym członkom, że są ciekawi o co chodzi jeśli zapraszacie ich do przyłączenia się do stowarzyszenia.

Fliperomaniacy Polscy łączcie się :-)
Odpowiedz
#62
Berud napisał(a):wy chcecie za wszelką cenę się odgrodzić od reszty.
Zabrzmiało (być może miało tak zabrzmieć a być może nie) jak gdyby jakaś mała grupka osób chciała odgrodzić się od reszty czyli od jakiejś większej grupy osób co - z całym szacunkiem - jest podwójną bzdurą. Dlaczego?

Po pierwsze - organizacją tego przedsięwzięcia (mam nam myśli spotkanie które odbędzie się 22 lutego) zajmuje się kilkanaście osób od lat związanych z fliperami.

Po drugie - nikogo nie chcemy od siebie odgradzać, wręcz przeciwnie - zależy nam na każdym miłośniku flipperów. Aby każdy mógł zaplanować sobie czas informujemy o spotkaniu założycielskim na miesiąc przed, dyskutujemy i dyskutować będziemy gdy zostanie umieszczony na forum statut, zapraszamy na to spotkanie WSZYSTKICH miłośników fliperów i już Ci mogę powiedzieć ze przyjazd zapowiedziało całkiem sporo osób z całej Polski.
Odpowiedz
#63
NEX napisał(a):
Berud napisał(a):wy chcecie za wszelką cenę się odgrodzić od reszty.
Zabrzmiało (być może miało tak zabrzmieć a być może nie) jak gdyby jakaś mała grupka osób chciała odgrodzić się od reszty czyli od jakiejś większej grupy osób co - z całym szacunkiem - jest podwójną bzdurą. Dlaczego?

Po pierwsze - organizacją tego przedsięwzięcia (mam nam myśli spotkanie które odbędzie się 22 lutego) zajmuje się kilkanaście osób od lat związanych z fliperami.

Po drugie - nikogo nie chcemy od siebie odgradzać, wręcz przeciwnie - zależy nam na każdym miłośniku flipperów. Aby każdy mógł zaplanować sobie czas informujemy o spotkaniu założycielskim na miesiąc przed, dyskutujemy i dyskutować będziemy gdy zostanie umieszczony na forum statut, zapraszamy na to spotkanie WSZYSTKICH miłośników fliperów i już Ci mogę powiedzieć ze przyjazd zapowiedziało całkiem sporo osób z całej Polski.

Cytujesz tylko część mojej wypowiedzi, chodzi mi o odgrodzenie się od stowarzyszenia z Bytomia i niechęć do paru osób a nie o autonomie flipperową w Polsce.
Spoko, zrozumiałem że każdy jest mile widziany.
Odpowiedz
#64
Berud napisał(a):dajcie namiary, to sobie poczytamSmile ok tego nie wiedziałem że to jedna i ta sama osoba.

nie wiem o kogo chodzi bo nie ma takiego użytkownika http://forum.flippery.org.pl/memberlist....&order=ASC

Literówka.... masz, poczytaj sobie jak jedna osoba prowadzi dialog sama ze sobą nie pytaj już o nic więcej...

http://forum.flippery.org.pl/profile.php...file&u=412
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#65
RAFAL napisał(a):Jeśli już takie pomieszczenie powstanie to będąc członkiem stowarzyszenia, na jakich zasadach będę mógł korzystać z maszyn zakładając że nie mam własnego flipera?
Szczegóły zostaną zapewne wypracowane przez członów nowego stowarzyszenia - jeśli do nas dołączysz to także przez Ciebie samego.
Planujemy aby był to lokal w którym będziemy się spotykać aby pograć, pogadać, pomajsterkować przy maszynie, rozegrać jakiś turniej. Rozmawialiśmy o tym iż fajnie byłoby gdyby w każdy weekend była możliwość takiego spotkania. Co do kosztów to robimy to sami dla siebie a wiec nikt personalnie na tym zarabiał nie będzie. Każdy przychód stowarzyszenia musi zostać spożytkowany na działalność statutową.
Odpowiedz
#66
Berud,

Mowa jest srebrem a milczenie złotem.
Na chwilę obecną zastosujmy się do tego.

Wracając do konkretnego (normalnego) pytania o zasady korzystania z takiego lokalu.
Nie mamy jeszcze określonych sztywnych zasad jak będzie to wyglądać.
propozycji jest kilka. I właśnie po to jest spotkanie, żeby takie zasady ustalić.


Np.
Członkowie stowarzyszenie, którzy regularnie opłacają składki członkowskie (nie jest jeszcze ustalona żadna kwota) będą mogli korzystać z maszyn bez limitu, nawet jeżeli nie postawia swojej żadnej maszyny.
Dla osób spoza stowarzyszenie, jednodniowy wstęp i możliwość grania na wszystkich maszynach - kwota: ??? - do ustalenia.
Dla osób spoza stowarzyszenia miesięczny wstęp kwota: ???
Godziny w których możliwy jest wstęp - propozycja jest aby otwarte było w każdy weekend godziny - oczywiście do ustalenia.
Są to tylko propozycje, o których będziemy dyskutować na spotkaniu

Więc zapraszam wszystkich na spotkanie, gdzie przedyskutujemy, każde zadane pytanie.

PS
Chyba napisałem to samo co NEX, przynajmniej to samo miałem na myśli.
Odpowiedz
#67
Brzmi ciekawie z tym lokalem Smile a orientacyjnie wiadomo ile maszyn macie czekających na umieszczenie w lokalu?
Odpowiedz
#68
Berud,

Mam propozycję. Zbierz wszystkie swoje: wątpliwości, pytania, sugestie, uwagi itd. Przemyśl wszystko dokładnie co chcesz się dowiedzieć, najlepiej prześpij się z tym, bo może jak odpoczniesz to wpadną Ci kolejne pytania.
Wtedy napisz (najlepiej wypunktuj) wszystkie te sprawy i napisz to w jednym poście.

Na pewno udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi.
Zdecydowanie łatwiej będzie innym osobą śledzić te informacje.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#69
tak się składa że uczyniłem to w pierwszym poscie, mogę dodatkowo wypunktować jeśli jest taka potrzeba.
Odpowiedz
#70
Barud krótko spałeś! Smile

Berud napisał(a):tak się składa że uczyniłem to w pierwszym poscie, mogę dodatkowo wypunktować jeśli jest taka potrzeba.
:-? dla mnie takiej potrzeby niema
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Odpowiedz
#71
no tak potrzeby nie czuja Ci, ktorzy dobrze wiedza o co chodzi Big Grin
No i moze jeszcze pare innych osob.
Mezik
Odpowiedz
#72
Wybieram się do Warszawy 22-go samochodem. 3 miejsca wolne, wyjazd o 5:00 z Krakowa ktoś chętny?
Kupię Split Second by Stern.
Odpowiedz
#73
zapowiada się interesująco ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#74
Zapraszamy
Odpowiedz
#75
jakieś newsy? czy są ludzie który należą do dwóch stowarzyszeń ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości