Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tales of the Arabian Nights
#46
W przerwie od Elviry wymieniłem ten plastik, wszystko cacy 8-)

[Obrazek: image.jpg]
Odpowiedz
#47
Lockdown bar wrócił z malowania proszkowego. Wygląda teraz tak jak "złoty" na remake'u Medieval Madness. Zdecydowanie lepsza opcja to te elementy z mosiądzu, tylko dranie je tak cenią, że się nie opłaca. Zostanę przy tym. Jutro rozkręcam sideraile, które daję w poniedziałek na opalanie i proszkowanie.

[Obrazek: image.jpg]

Porównanie "złota" mosiądzowego i proszkowego:

[Obrazek: image.jpg]
Odpowiedz
#48
Cudna maszyna, ale tych "malarzy" to powinieneś za jaja powiesić - złoty to tu jest chyba tylko chwytak wybijaka :-(


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#49
barbul napisał(a):Cudna maszyna, ale tych "malarzy" to powinieneś za jaja powiesić - złoty to tu jest chyba tylko chwytak wybijaka :-(

No tak ale to jest część z mosiądzu polerowanego. Nogi, sideraile, i lockdown bar też mogę mieć takie tylko, że kosztuje to w sumie około $300, więc póki co odpada bo Twilight Zone i Elvira zżerają budżet. :-P
Odpowiedz
#50
To ile kosztowałoby mosiądzowanie zamiast lakierowania proszkowego?

Mosiądz jest teraz strasznie drogi(jako surowiec).
Odpowiedz
#51
Bez kosztów wysyłki:

Nogi $119.99 - ze Stanów, czyli jeszcze dochodzi VAT na odprawie celnej.
Lockdown bar $30.00 - ze Stanów, bez VAT, ale używane także mogą być ryski itp.
Side rail $189.99 - ze Stanów, doliczyć VAT

Z wysyłką i VATem razem wyjdzie coś w granicach $400. Ale jest opcja żeby oszukać system trochę:
Nogi można zrobić szprajem bo w szpraju jest taki kolor mosiądzu polerowanego dostępny. Nie przeszkadza to bo tam i tak nie dotyka nikt łapą, więc nic się nie zetrze itp.
Lockdown bar niestety trzeba kupić z mosiądzu polerowanego. Chyba właśnie to zrobię bo to $30 za używane zawiera też jeden zwykły czyli płacę $15 za jeden lockdown bar, tylko wysyłka prawie $50 także super...
Na sideraile można kupić taką folię, która daje kolor chromowanego złota. Jest to trochę skucha, ale może warto spróbować? :mrgreen:

Dlatego się bawiłem z tym proszkowym. Dam nogi od Elviry na chromowanie to zobaczę czy mają też platerowanie mosiądzem, wtedy po prostu dam wszystko na piaskowanie i wezmę platerowanie z mosiądzu. Myślę, że wyjdzie taniej niż to $400, nie? Undecided

@Edit Znalazłem nowy lockdown bar - $189.99 Confusedhock:
Odpowiedz
#52
No a nie można dać tych elementów do polskiej galwanizerni???
Odpowiedz
#53
Można i właśnie chyba tak zrobię.
Odpowiedz
#54
w dupach wam się poprzewracało
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#55
Niby czemu? Ładnie wygląda w złotych (czyt. mosiądz polerowany) elementach.
Odpowiedz
#56
Nie o mosiadzu pisze tylko o całości
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#57
Modowanie?
Odpowiedz
#58
prawda jest taka że to jego maszyna i może robić z nią co chce... no chyba że będzie chciał ją sprzedać to zobaczy co to znaczy przemodzić maszynkę Tongue ... tak mi sie wydaje Smile
Odpowiedz
#59
[Obrazek: image.jpg]

Idzie ta konwersja LED, idzie idzie... Porównanie góra dół. 8-)
Odpowiedz
#60
Translite pokolorowany.

[Obrazek: image.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości