Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tales of the Arabian Nights
#61
Na żywo nasycenie barw jest też tak przejaskrawione? Myślałem o LEDach do Fish Tales, ale właśnie tak za bardzo kolorow mi się wydawało na zdjęciach
Odpowiedz
#62
Nie nie, to tylko aparat tak wychwycił. Poza tym sa rożne rodzaje LEDów, jedno jaśniejsze jedne ciemniejsze.
Odpowiedz
#63
Odkopuję bo będę w najbliższym czasie robił pewne zmiany (nie mam pojecia czemu ten temat nie jest w dziale mody itp. Undecided):

- elementy metalowe: tu albo będzie galwanizacja mosiądzem (tzw mosiądzowanie), albo tak jak lockdown bar pójdą na proszkowe. Póki co napisałem maila do filmy od galwanotechniki czy coś takiego zrobią, jak tak to najpierw dam kawałek starej nogi od Arabów żeby zobaczyć jak to wyglada.
- playfield protector: niestety mój TOTAN nie ma playfield protectora jak mój TZ, i dziwie się ze mając maszynę dwa lata nie zainwestowałem w to, bo blat mam w naprawdę dobrym stanie i wypadałoby go w takim zachować.
- dodatkowe modzidła: złota lampa, ewentualne mosiadzowanie elementów metalowych playfieldu, pare innych ładnych młodzików widziałem, zastanawiam się tez nad ColorDMD.
- zmiana płyt: MPU nowe już w drodze, btw jak chce ktoś kupić WPC95 po wycieku baterii, nad którym w dodatku ktoś wyzywał się lutownica to PW, jak mnie skorci to wymienię tez kable i złączki.

Póki co, wczoraj wymieniłem zwykle Newtony na złote:

[Obrazek: IMG_0987.jpg]

[Obrazek: IMG_0988.jpg]

[Obrazek: IMG_0989.jpg]
Odpowiedz
#64
snowvictim napisał(a):(nie mam pojecia czemu ten temat nie jest w dziale mody itp. Undecided):
Ponieważ:
1. sam go umieściłeś w tym miejscu
2. Pierwszy post otwierający watek nie ma nic wspólnego z modowaniem...

Przejrzę potem temat temat i ewentualnie przeniosę.
Odpowiedz
#65
Złoty trim dokończony.

[Obrazek: IMG_1149.jpg]
Odpowiedz
#66
Nie to że jestem zgryżliwy albo może jestem daltonistą albo twoj aparta jest gorszego sortu ale to nie jest złoty , raczej sraczkowaty na foce jest zloty . Odkęć to w tym dziwnym kolorze i przyślij do mnie zrobię z tego zloto. Adres masz ? Jak nie to pisz na priv


Załączone pliki Miniatury
   
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#67
Chciałem taki jak na MMR, i taki wyszedł.
Odpowiedz
#68
Dobra, w końcu zrobiłem z tym porządek bo znalazłem giczoły złote w dobrej cenie. Lockdown bar obecnie gdzieś nad Atlantykiem bo w Europie nie udało mi się nigdzie znaleźć.

[Obrazek: IMG_5206.jpg]

Porównania.

[Obrazek: IMG_5207.jpg]

[Obrazek: IMG_5208.jpg]
Odpowiedz
#69
Ta dobra cena to ile bo potrzebuję do złotych Addamsów?Tak samo lockdown po ile?Tak na marginesie- nauczyłem się nowego słowa-giczoły :-D
Odpowiedz
#70
Również jestem zainteresowany :!:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#71
Nogi:

http://www.pinball.center/en/shop/pinbal...wpc-28-1/2

Sideraile:

http://www.pinball.center/en/shop/pinbal...ams-1-pair

Polecam się sprężać bo końcówek do nóg złotych już nie ma, będzie trzeba gdzieś indziej znaleźć. Ja na szczęście kupiłem nogi na zapas bo na Pinball.co.uk np. są za GBP 200 zestaw 4 a na ministryofpinball w ogóle nie ma z tego co pamiętam. Lockdown barów nie ma nigdzie. :evil: Ja kupiłem za $43, z czego wysyłka wyszła $63 i pewnie mnie jeszcze zhaltują na cle żebym VAT zapłacił (chyba, że od $50 jest).
Odpowiedz
#72
A stopki też złote? (Nie wiem czy dobrze nazywam, taka regulacja z gwintem pod nogą żeby równo stał)
Odpowiedz
#73
Też złote. Zastanawiam się czy robić go po całości czy tylko właśnie elementy srebrne. Po całości jakbym poleciał to jeszcze coindoor, plastiki od szyby, guziki od flipperów i zawiasy od głowy. Ale nie wiem czy to nie jest przesada.
Odpowiedz
#74
Chyba lepiej po całości, bo się będzie gryzło...
Plastiki i guziki bym olał bo to przesada.
Odpowiedz
#75
Coin door złoty EUR 249.00 :lol: :roll:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości