Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żeby się ładnie świeciło
#1
Panowie, chciałbym tu zadać pytanie bo może jest ktoś kto nieco ogarnia temat lepiej niż ja. Od jakiegoś czasu szukam złotego lockdown baru do WPC. Jeden udało mi się znaleźć na eBayu, z drugim gorzej. Przefiskałem wszystkie znane mi źródła do części flipperowych (sklepy i miejsca z ogłoszeniami) i nic. Już nawet w przekonaniu, że będą dostępne na Pinball Resource albo Marco Specialties miałem ściągać z USA, ale u nich też pusto...
Pytanie - ma ktoś jakieś doświadczenie z mosiądzowaniem albo pozłacaniem, bądź zna jakiegoś magika, który dałby radę coś takiego zrobić ze zwykłym lockdown barem? Próbowałem już coś takiego ogarnąć (platerowanie mosiądzem bodajże, jeśli dobrze pamiętam) na początku roku, ale miejsce od pozłacania powiedziało, że robią tylko hurtowo a z fachowcami od mosiądzowania nie mogłem się dogadać (z tego co pamiętam to facet tylko przez 10 minut mi opowiadał jaki to skomplikowany proces - pewnie na kasę naciągał).
Chyba, że jakimś cudem ktoś ma na sprzedaż złoty lockdown bar do WPC :lol:
Odpowiedz
#2
http://www.pinballplating.com/available-...kdown-bars
Odpowiedz
#3
$130 za platerowanie, a drugie tyle pewnie za wysyłkę. W ostateczności skorzystam...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości