Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whitewater
#16
barbul napisał(a):ale przy odpowiednim ukladzie stołu, uderzając czy to z początku, środka czy końca łapki, co rusz w coś trafiasz -

to zależy, demolka ma odpowiedni układ a ja zawsze trafiam w słupy Undecided w sumie w coś trafiam ;-)

tak miało być, dlaczego nie ma edycji ??
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#17
o demolka ma niezly flow
mozna zaczac na przyklad wybicie-piwniczka (podanie na lewa lapke) strzal na lewa rampe (freez ball) (podanie na lewa lapke) prawa rampa na cryo craw odpalic lock freez i uruchomic multibala i dalej secret jackpot (kulka ciagle czeka w dolku) wybija kulke do multibala piwniczka (jackpot) podanie na prawa lapke strzal lewa lapka (jackpot) i albo spadla juz kulka z dziury albo wlasnie nadlatuje kulka po jackpocie zeby strzelis Super Jackpota... i to jest FLOW
Mezik
Odpowiedz
#18
I właśnie dlatego tak bardzo lubię DM Smile Na ST TNG też można podobnie poszaleć Smile
Odpowiedz
#19
podążając tym tokiem myślenia to w sumie każdy fliper ma flow... ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#20
Whitewater to bardzo fajny stol ale bardzo duzo zalezy od odpowiedniego ustawienia maszyny. Faktycznie przy zlym ustawieniu i mocnym wybiciu bila moze od razu spadac. Polecam aplikacje PINGUY na iphona. Ustawilem z nia stol i teraz gra sie mega!!! ciupie w niego juz pol roku z cala familia i mamy mega fun! Polecam Wink
Odpowiedz
#21
hopper napisał(a):... Polecam aplikacje PINGUY na iphona. Ustawilem z nia stol i teraz gra sie mega!!!

Apka jest oki - ściągnąłem i zacząłem z ciekawości ustawiać wg niej stół - kiedy już zamieniłem śruby w nogach z przodu na tył (krótsze jakieś - a aplikacja ciągle biadoliła, że za wysoko), w końcu appka zagadała tym swoim głosem HALa ileś tam tysięcy, że poziom perfekcyjnie ustawiony - podniosłem się i wtedy coś mi zaczęło śmierdzieć (stół w sumie swoje waży no to może i coś wypuściłem bezwiednie z przejęcia) - odpaliłem "dechę" kiedy wystrzeliłem bilę i zacząłem bić rogalami jak Deyna wiedziałem już co.
Nie pomyślałem o kalibracji tabletu... Pamiętaj aby dzień święty święcić ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości