Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stern a JJP, LCD a DMD
#1
Nie grałem na LE, a czy to aż tak dużo zmienia?
Odpowiedz
#2
Berud napisał(a):Nie grałem na LE, a czy to aż tak dużo zmienia?
Nie dużo, BARDZO dużo.
Odpowiedz
#3
DMD vs wyswietlacz na 3/4 backboxu to kompletnie inna bajka... i nieważne czy DMD w wersji PRO czy LE... Undecided
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#4
Jarnie napisał(a):DMD vs wyswietlacz na 3/4 backboxu to kompletnie inna bajka... i nieważne czy DMD w wersji PRO czy LE... Undecided
Kwestia gustu. Dla mnie fliper to gra (i zabawa) na playfieldzie a nie oglądanie telewizora....
Odpowiedz
#5
NEX napisał(a):
Jarnie napisał(a):DMD vs wyswietlacz na 3/4 backboxu to kompletnie inna bajka... i nieważne czy DMD w wersji PRO czy LE... Undecided
Kwestia gustu. Dla mnie fliper to gra (i zabawa) na playfieldzie a nie oglądanie telewizora....

zabawa na playfieldzie bez telewizora to jest co najwyżej sys. 11 Williams ;-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#6
NEX napisał(a):Kwestia gustu. Dla mnie fliper to gra (i zabawa) na playfieldzie a nie oglądanie telewizora....

Jarnie napisał(a):zabawa na playfieldzie bez telewizora to jest co najwyżej sys. 11 Williams

A ja uważam że obydwaj macie rację. Ja jakoś na bardzo jestem w stanie się przekonać do maszyn bez DMD, a na DMD za bardzo nie ma czasu się patrzeć w czasie gry...

NEX napisał(a):Nie dużo, BARDZO dużo.

DUŻO to pojęcie względne, beż żadnego znaczenia dla obiorcy. Wink
Odpowiedz
#7
ciężko mi trafić na jakieś dobre porównanie Stern LE do PRO ale nie wydaje mi się żeby ta gra zmieniała się o 180 stopni. Tylko ma pewnie parę bajerów więcej.

Zgadzam się że podczas rozgrywki nie da się za bardzo podziwiać animacji/wideo ale są takie momenty gdy kula jest locknieta albo gdy się straci bile to wtedy jest okazja.. i na podstawie tych przerywników tez można coś wywnioskować.

wciąż czuje dużą różnice na podstawie tego co grałem (ACDC PRO i Metallica PRO porównując do WOZ 75th AE, przede wszystkim widzę że ten stół kosztował JJP dużo pracy i dużo pomysłów, nowoczesną technologie.. czemu Stern tak mało używa Ledów RBG? przecież to daje tyle możliwości. Tak samo układ playfieldów wydaje mi sie że stern zaczyna robić wszystko na jedno kopyto. Rampa z lewej rampa z prawej, trochę plastikowych zabawek nad rampami, schemat. wiadomo że flippery są ograniczone pod tym względem i początek ramp może być w 4-6 miejscach ale niech się coś tam więcej dzieje? Rodzaj Ekranu mi nie przeszkadza, może być dalej DMD może być LCD to tylko dodatek do tego co się dzieje na playfieldzie.

Gorąco was zachęcam do przetestowania WOZ i oparcia swojej opinii na doznaniach Smile jednocześnie cały czas jaram sie tym co robi Stern i z chęcią zagram na każdym nowym stole.

A Nexa proszę o wydzielenie postów do nowego tematu Stern vs JJP Big Grin
Odpowiedz
#8
Berud napisał(a):A Nexa proszę o wydzielenie postów do nowego tematu Stern vs JJP Big Grin
OK wieczorkiem wydzielę ten temat.

Co do LE vs PRO to sam nie wierzyłem że różnica może być aż tak ogromna dopóki nie pograłem na ST LE w Rzeszowie.
Gdybym miał do wyboru WoZ lub ST LE wybrał bym maszynę Sterna.

JJP chyba za bardzo skupił się na tym co dzieje się na wyświetlaczu a za małą uwagę przywiązali do tego co dzieje się na playfieldzie. Od kilku osób słyszałem opinie mniej więcej taką "owszem ładny, kolorowy, super wykonany ale w grze jakiś nudnawy". Inna sprawa że sam temat flipera wydaje się kompletnie nie trafiony (przynajmniej dla większości osób)....

Co do samego ekranu LCD - nie mam nic przeciwko, nie jestem jakimś fanem DMD, sam dziwię się czemu tak długo Stern nie wszedł w LCD. Ładowanie jednak tak ogromnego panelu LCD i jeszcze dzielenie go na 4 (aby bardziej rozpraszały w grze) jakoś mnie nie przekonuje. Wole po prostu standardowe flipery których większość akcji dzieje się na playfieldzie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości