Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione Gry Arcade
#31
Dobra pośmialiśmy się trochę.
Proszę traktować to jako żart, nie chciałem nikogo obrazić.
Sam pamiętam wagary i czekanie pod drzwiami, aż przyjdzie szefowa i będzie można pograć.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#32
Sęk w tym,że do kasiastych nie należałem ,nie okradałem rodziców,zbierałem butelki i oddawałem do skupu jak większość.Tak,tak...Bardzo chciałem grać.Obserwowałem i zapamiętywałem...Widz,wic,pasuje jedno i drugie ;-)
Nie obrażam,się.Tak naprawdę było...
Odpowiedz
#33
Z oszczędności za młodu to pewnie galaga (trick na no bullets u nas w salonie działał), ewentualnie Commando (skitranie za bunkrem w III planszy i wkurzanie szefowej "No i co tyle stoi przy tej kabinie?".
Był jeszcze jeden taki tytuł do można było za sztona grać prawie w kółko cały dzień - Terra Cresta czy Moon Cresta....

Ale tak na legalu to fejwrit to na 99%: TROJAN. Ech ta muzyczka, te lvl, Ci bossowie. No i 2 x Achilles, który był nie do pobicia.

Stare dobre czasy.
Odpowiedz
#34
kurde zobaczył bym co to za tytuły były - da się je jakoś namierzyć ? może jest na yt?
Odpowiedz
#35
Te które ja wypisałem?

Z odrobiną chęci to ściągasz mame i lecisz wszystko co chcesz na kompie.
Odpowiedz
#36
adas_2008 napisał(a):TROJAN. Ech ta muzyczka, te lvl, Ci bossowie. No i 2 x Achilles, który był nie do pobicia.
Pamiętam Smile Świetna gierka. Jak dobrze kojarzę chyba na każdego bossa był jakiś dosyć prosty sposób)
Odpowiedz
#37
no jacha, że był. skok, odskok, skok + tarcza.
Dużo by pisać.

Ino tego Achillesa się nigdy nie udało drugi raz zaciukać Smile
Odpowiedz
#38
Trojan:
https://www.youtube.com/watch?v=L1FVWdlQNG8
Smile
Rekord światowy na MARP w Trojana ma nasz rodak o nicku wuzel:
http://replay.marpirc.net/r/trojan
Odpowiedz
#39
Dzięki Des za reklamę - dawne dzieje. Famienie babć z bombami Smile

Na tym filmiku gość drugi raz zabija ostatniego bossa - na salonie nikomu to się nie udało. Blokował wszystko aż się czas kończył.
Odpowiedz
#40
Berud nie tylko da się zobaczyć można nawet zagrać. Poczytaj o emulatorze mame. Fakt że nie jest to to samo co gra na automacie arcade ale zawsze coś. Z moich ulubionych to defender,poyan, galaga. A Cadillacs And Dinosaurs, Captain Commando, The Punisher i inne gry Capcomu w wersjach nieorginalnych lubiłem bardzo naprawiać Smile a psuły się często bo były wrażliwe na przepięcia.
A odnośnie kasy no to zawsze brakowało i było sobie trzeba radzić.... cyganiło się automaty. Jak gra kosztowała 10zł w latach 80-tych to wrzucało się aluminiową 1zł i popychało 5zł. 1zł zaliczało za kredyt a piątak wracał na zwrot.
Odpowiedz
#41
kris52 napisał(a):Poczytaj o emulatorze mame. Fakt że nie jest to to samo co gra na automacie arcade ale zawsze coś.

A pozwole się nie zgodzić Smile Mame w budzie (oryginalnej bądź zrobionej) naprawdę daje radę.
Nawet pieniążki można wrzucać zamiast guziczka Smile
Odpowiedz
#42
Mozna używać zamiast skarbonki
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości