Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polish Pinball OPEN 24-25.X.2015 r. PORT ŁÓDŹ
#31
Dziś otrzymaliśmy info od Sebastiana z flippery.pl że niestety nie uda im się sprowadzić KISSa na PPO.

Są też jednak i dobre informacje w temacie maszyn. Będzie dodatkowo (nie są jeszcze wymienione w rozpisce) kilka innych rzadko spotykanych flipperów których nazwy podamy już wkrótce Smile
#32
https://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s
#33
JED napisał(a):Zaplacone! :-D
Mam dla Ciebie dobrą wiadomość - będą EMy :mrgreen:
#34
Uwielbiam to! Idea
Elektromechaniczne flippery powoduja, ze mam ciarki i sie rozczulam...
#35
Kompletnie nie rozumiałem o co chodzi w lubieniu EM, przecież nowoczesne flippery mają tyle ficzerów! Potem jednak zagrałem na Bow&Arrow u Mezika i coś w tym kurde jest. Pure arcade fun!
#36
A ja sie wlasnie przekonuje do elektronikow. Smile
Elektromechaniczne flippery powoduja, ze mam ciarki i sie rozczulam...
#37
theadam napisał(a):Kompletnie nie rozumiałem o co chodzi w lubieniu EM, przecież nowoczesne flippery mają tyle ficzerów! Potem jednak zagrałem na Bow&Arrow u Mezika i coś w tym kurde jest. Pure arcade fun!




Em to Mistrzostwo przez duże M. To Maszyny mające swoją dusze .W okresie czasu gdy Em królowały w salonach gier ,a takie tytuły jak np Space Mision , Capersville czy powiedzmy Spirit of 76 to takie chiciory jak teraz Attack from Mars czy Adamsy. Te flipery mają w sobie to Coś :-P
#38
Tak, to o to wlasnie w nich chodzi.
I do tego dzwiek resetujacych sie licznikow czy tez tarcz na playfieldzie.
Elektromechaniczne flippery powoduja, ze mam ciarki i sie rozczulam...
#39
JED napisał(a):Tak, to o to wlasnie w nich chodzi.
I do tego dzwiek resetujacych sie licznikow czy tez tarcz na playfieldzie.


No i jeszcze odgłos Cymbałek podczas gry :lol: :lol: :lol:
#40
Na pewno będą 2 emy: Hot Tip i Monte Carlo, możliwe że uda się zrobić Spirit 76 Smile
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
#41
Cześć,
Konrad dziś zatroszczył się o logistykę turniej.
Ja jadę w sobotę rano ok 8 rano z Żoliborza i wracam w niedzielę wieczorem. Mam 3 miejsca - jak ktoś jest zainteresowany prośba o maila na priv.
RAA
#42
WAŻNE INFORMACJE

Przypominamy że warunkiem uczestniczenia drużyny w rozgrywkach jest indywidualne zarejestrowanie się wszystkich członków danego teamu do dnia 21 października!

Znane są już narody w turnieju głównym, będą to tablety Lenovo, Dell, Samsung

1 miejsce: Tablet 10 cali
2 miejsce: Tablet 8 cali
3 miejsce: Tablet 7 cali

Prawdopodobnie przybędzie trochę maszyn (to co na poniższym obrazku oraz te które wymienił Paweł kilka postów wyżej)

[Obrazek: maszyny.jpg]

Niebawem aktualizacja spisu flipperów które pojawią się na PPO 2015.
#43
Lista aktualnie zarejestrowanych by się przydała...
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#44
Dobra ja sie chce zarejestrowac, gdzie co komu jeszcze wyslac?
Mezik
#45
Tutaj się można zarejestrować:
http://www.123contactform.com/form-15742...-OPEN-2015

Jeżeli ktoś ma ograniczony dostęp do internetu, to poproszę o maila na pposquad@gmail.com, z danymi kto zapłaci na miejscu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości