21/10/2015, 15:01
TEAM TOURNAMENT - HARMONOGRAM (AKTUALIZACJA)
SLOT 1 11.00 - 13.00
[KRZYK CISZY] - Jakub Ciepliński (kapitan), Jarosław Rupiewicz, Paweł Nowak
[TYTANI] - Mariusz Tkacz (kapitan), Jakub Tkacz, Marcin Kisiel
[DART KZN CLUB] - Marcin Brodziak (kapitan), Paweł Cichosz, ?
SLOT 2 13.00 - 15.00
[NO NAME] - Konrad Masłowski (kapitan), Cezary Głowala, Alexander Żurkowski
[BELCHATEAU] - Daniel Nowak (kapitan), Andrzej Cieślik, Tomasz Buczek
[CHOCIAŻ TRZECH] - Artur Natorski (kapitan), Sebastian Gwizdała, Mateusz Gwizdała
SLOT 3 15.00 - 17.00
[DRUŻYNA RZESZOWSKA] - Sebastian Sołtys (kapitan), Jakub Józefczyk, Mateusz Leja
[TRES AMIGOS] - Bartek Radomyski (kapitan), Rafał Jodełko, Jacek Wenda
[KILERÓW TRZECH] - Szymon Marciniszyn (kapitan), Arkadiusz Marciniszyn, Marek Kotkiewicz
SLOT 4 17.00 - 19.00
[WILKI POŁUDNIA] - Sebastian Lasek (kapitan), Łukasz Dziatkiewicz, Andrzej Olszewski
[BAD COMPANY] - Nikodem Kaczmarek (kapitan), Robert Murlikiewicz, Piotr Szymański
[TILT] - Łukasz Wawryka (kapitan), Maciej Olesiak, Piotr Tarnowski
ELIMINACJE Sobota 11.00 - 19.00
FINAŁ Sobota 20.00 (4 najlepsze drużyny z eliminacji na jednej maszynie)
SLOT 1 11.00 - 13.00
[KRZYK CISZY] - Jakub Ciepliński (kapitan), Jarosław Rupiewicz, Paweł Nowak
[TYTANI] - Mariusz Tkacz (kapitan), Jakub Tkacz, Marcin Kisiel
[DART KZN CLUB] - Marcin Brodziak (kapitan), Paweł Cichosz, ?
SLOT 2 13.00 - 15.00
[NO NAME] - Konrad Masłowski (kapitan), Cezary Głowala, Alexander Żurkowski
[BELCHATEAU] - Daniel Nowak (kapitan), Andrzej Cieślik, Tomasz Buczek
[CHOCIAŻ TRZECH] - Artur Natorski (kapitan), Sebastian Gwizdała, Mateusz Gwizdała
SLOT 3 15.00 - 17.00
[DRUŻYNA RZESZOWSKA] - Sebastian Sołtys (kapitan), Jakub Józefczyk, Mateusz Leja
[TRES AMIGOS] - Bartek Radomyski (kapitan), Rafał Jodełko, Jacek Wenda
[KILERÓW TRZECH] - Szymon Marciniszyn (kapitan), Arkadiusz Marciniszyn, Marek Kotkiewicz
SLOT 4 17.00 - 19.00
[WILKI POŁUDNIA] - Sebastian Lasek (kapitan), Łukasz Dziatkiewicz, Andrzej Olszewski
[BAD COMPANY] - Nikodem Kaczmarek (kapitan), Robert Murlikiewicz, Piotr Szymański
[TILT] - Łukasz Wawryka (kapitan), Maciej Olesiak, Piotr Tarnowski
ELIMINACJE Sobota 11.00 - 19.00
FINAŁ Sobota 20.00 (4 najlepsze drużyny z eliminacji na jednej maszynie)