Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STTNG
#16
Na końcu tunelu jest artefakt do zebrania, każdy artefakt to +25 baniek do jackpota w finalu. Jeżeli soft w maszynie jest najnowszy to taki jackpot może wynosić nawet i kilkaset milionów, ja jak na razie zrobiłem za 250(10 artefaktów)
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
Odpowiedz
#17
250 to max, wiecej nie daje. Mialem ponad 25 artefaktow i nadal bylo 250. Za każde 4 artefakty przy odpaleniu Final Frontier daje jednak miliard więcej, za 25 dostałem 5 dużych baniek Smile
Odpowiedz
#18
za 10 artefaktów dał 1 dużą bańkę, ciekawe gdzie jest granica że daje 5 ? 25 artefaktów czy mniej ?
Domyślam się, że ten wynik zrobiłeś na konsoli ?
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
Odpowiedz
#19
Każdy komplet (czyli 4 sztuki) artefaktów to 1 miliard przy odpalaniu Final Frontier. Czyli za 5 kompletów (20 sztuk) dostajesz 5 dużych baniek (mały błąd w poprzednim poście - zamiast 20 napisałem 25).
Za 10 artefaktów powinieneś dostać 2 miliardy (2 pełne komplety czyli 8 plus dwa z trzeciego niepełnego kompletu). Za 12 powinien policzyć 3 duże bańki.

Ostatnio grałem na TPA ale na prawdziwych stołach jak dobrze pamiętam było tak samo.
Odpowiedz
#20
dawno to zrobiłem, ale nie przypominam sobie 2 miliardów za dwa komplety, no to teraz muszę pograć żeby zobaczyć Big Grin
Ostatnio wynik prawie 5 na 3 kulach bez EX
Ale to nic w porównaniu do Węgra z którym grałem w Budapeszcie, na 3 kulach bez EX zrobił 20, niestety maszyna się popsuła i losowaliśmy inny automat Big Grin
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
Odpowiedz
#21
u mnie tez bylo za kazde 5 artefaktow duza banka,i sie sumowalo,a u znajomego nie,moze zalezy od softa ??
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#22
pewnie soft, myślałem że mam najnowszy, flipper spakowany do Łodzi to nie sprawdzę...
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości