Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy przywitanie jest konieczne?
#1
Szanowni Państwo!

Przystępuję do procedowania wniosków.
Na początek wniosek formalny.

Wiadomo, że miło jest jak zgodnie z netykietą każdy się przywita w wyznaczonym do tego wątku. Ten zwyczaj jest jednakowoż artefaktem z lat 80 i 90, początków internetu. Z czasów, kiedy każdy kto wiedział co to jest internet potrafił posługiwać się usenetem, siedział na IRCu i miał serwer z którego przez kilka różnych IRCnetowych serwerów wystawiał swoje boty, coby utrzymać kontrolę nad kanałem. Czasy się trochę zmieniły.

Moim zdaniem należy się zastanowić, czy naszym celem jest propagowanie flipperowego hobby i wytworzenie miłej, sympatycznej atmosfery, czy też może naszym celem jest walka o zachowanie netykiety z końca lat 80.

Mam nadzieję, że wszyscy są zgodni, że naszym głównym celem jest to, żeby jak najwięcej ludzi zainteresowało się flipperami, żeby flipperowy światek odbierany był nie jak grupa hermetycznych dziadów, a sympatyczne grono zapaleńców. Żeby mogły wrócić flippery na miasto i zarobić na swoje utrzymanie, bo przecież nie każdy sobie chce lub może flippera w domu postawić.

Niniejszym poddaję pod głosowanie wniosek, żeby zaprzestać namawiania ludzi do przywitania się na forum i przełknąć tego typu "afront", jeżeli dla kogoś z Was jest to afront. Żeby nie nabijać się z każdej niefortunnej cenowo oferty, tylko uprzejmie wyjaśnić swój punkt widzenia. Żeby nie wypominać każdego przecinka, żeby ogólnie, kurde, było miło.

Pozdrawiam serdecznie. Maydaya witam na forum. Star Warsa na sprzedaż nie posiadam Smile
Odpowiedz
#2
Jeszcze w maju pisałeś, że ostrzeżenie powinno być użyte w określonym przypadku:

theadam napisał(a):Ja myślę, że powinno być użyte za brak powitania!
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#3
Jarnie napisał(a):Jeszcze w maju pisałeś, że ostrzeżenie powinno być użyte w określonym przypadku:

theadam napisał(a):Ja myślę, że powinno być użyte za brak powitania!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Odpowiedz
#4
Ankietę podepnij do tego formalnego wniosku Wink
XIX
Odpowiedz
#5
Napewno od napisania "Witam" nikomu palce nie spuchną i wcale nie trzeba pisać swojego życiorysu w temacie "przywitanie", jeżeli ktoś normalny to zrozumie zwrócenie przez kogoś uwagi że zapomniał o tym jednym słowie, a jeżeli trafi się burak to nie zatrybi i puści focha.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości