Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spiderman - kolejny Stern
#1
najnowsze info Smile


http://www.ign.com/articles/2016/01/04/u...d-by-stern
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#2
na łatwiznę poszli ;-)
Odpowiedz
#3
Jak bedzie grywalny to tematem moze byc nawet uprawa ogrodka dzialkowego Smile
Mezik
Odpowiedz
#4
no grywalny to on jest, chodzi bardziej że kopia ;-)
Odpowiedz
#5
Z jednej strony to naprawdę fajna maszyna, jeden z lepszych Sternów.
Z drugiej strony to jednak odgrzany kotlet tak jak wcześniej Iron Man. Pewnie i LOTRa niebawem także wznowią (zapewne tez w ramach oszczędności oparty będzie o książkę a nie o film :-D )
Odpowiedz
#6
Jestem za "książkowym" Lotrem gdyż liczyłbym na malowany playfield, który dla mnie ma dużo lepszy klimat niż zdjęcia aktoròw.
Odpowiedz
#7
A widziales ten Playfield robiony niby z Marvelem. Co za chlam, czy oni tam maja grafikow w Sternie? ;(
Odpowiedz
#8
Design zostal zmieniony ,bo tu pewnie chodzi o licencje,tak pisza na niemieckim forum,mi sie nowy nie podoba ,stary wyglada lepiej wedlug mnie,no i cena 8000 euro !!! hahaha zarcik Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#9
Stoly lepiej sie sprzedaja, maja tanszy niby system, a ceny w gore. Coz, Gary chce zarobic, mam nadzieje ze konkurencja w koncu podepcze po pietach i cos z ceny sie okaze ze zejsc moga Smile
Odpowiedz
#10
skyline napisał(a):Design zostal zmieniony ,bo tu pewnie chodzi o licencje,tak pisza na niemieckim forum,mi sie nowy nie podoba ,stary wyglada lepiej wedlug mnie,no i cena 8000 euro !!! hahaha zarcik Smile

Raczej na pewno chodzi o licencje, dlatego wcześniej napisałem że można założyć iż w przypadku wznowienia LOTra także mogą zrezygnować z nawiązań do filmu.

A cena 8k euro to faktycznie mega dużo jak za odgrzany kotlet.

theadam napisał(a):mam nadzieje ze konkurencja w koncu podepcze po pietach i cos z ceny sie okaze ze zejsc moga Smile

Niestety konkurencji to praktycznie jak na razie nie mają.
Odpowiedz
#11
Lotr na pewno zrobią.
Tylko ciekawi mnie czy star wars powstanie. Po kilku tygodniach od premiery, najbardziej kasowy film wszech czasów :-D
Odpowiedz
#12
hudyglowa napisał(a):Tylko ciekawi mnie czy star wars powstanie.

Otóz to. Disney na pewno będzie charge'ował za licencję jak za zboże. Garry może tego nie udźwignąć. Wink
Odpowiedz
#13
Z Disneyem dogadali się co do Avengers to może i dogadają w temacie Gwiezdnych Wojen. Taka maszyna byłaby po prostu skazana na sukces Wink
Odpowiedz
#14
A Avengers to przypadkiem nie Marvel? Widzę w google, że Disney jest tylko dystrybutorem, więc praw autorskich raczej nie mają. Marvel wciąż wydaje komiksy, więc raczej by tego nie sprzedali.
Odpowiedz
#15
dyleck napisał(a):A Avengers to przypadkiem nie Marvel? Widzę w google, że Disney jest tylko dystrybutorem, więc praw autorskich raczej nie mają. Marvel wciąż wydaje komiksy, więc raczej by tego nie sprzedali.
Sprzedali w 2009 roku. Marvel należy do Disneya
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości