Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matrix w pinballu.
#31
Wydaje mi się, że temat Lamp Matrix wyczerpałem. Jeśli macie jakieś pytania, to proszę śmiało. Przystępuję do opisu Switch Matrix.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#32
To jedziemy dalej z tym matrixem. Nikt o nic nie chce zapytać? Naprawdę? Dokończenie wkrótce.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#33
Widać, że wszystko jasne i zrozumiałe.
mizet102
Odpowiedz
#34
Mały "apdejcik" ale ostatniego słowa jeszcze nie powiedziałem :lol:
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#35
Dopisałem kolejne akapity. Temat zmierza ku końcowi, więc jeśli chcecie, abym coś dodał lub poszerzył - piszcie.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#36
Nikt nic? Ani mru mru? Porażka Cry
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#37
Pinball Wizard napisał(a):Nikt nic? Ani mru mru? Porażka Cry

Porażka ,a to niby dlaczego.Wszystko ze szczegółami opisane to i pytań nie ma (Mucha nie siada ):mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Czekam na następne tematy może o wyświetlaczach.
Odpowiedz
#38
A bo wieeesz. Czasami zdaje mi się, że gadał dziad do obrazu...
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#39
Pinball Wizard napisał(a):A bo wieeesz. Czasami zdaje mi się, że gadał dziad do obrazu...


Dla większości Fliper to tylko kulka latająca po polu gry,a to także druga strona tych maszyn ELEKTRONIKA.Mnie interesuje jedna i druga dlatego twoje opisy są super lekturą
Odpowiedz
#40
Jak dopadnę jakiegoś flipperka na własność to Twoje poradniki na pewno wykorzystam w praktyce, tylko wtedy jestem w stanie się czegoś nauczyć Wink
Odpowiedz
#41
Pinball Wizard napisał(a):Nikt nic? Ani mru mru? Porażka Cry

dla mnie na tą chwilę, to i tak w większości pojęć czarna magia, ale już niedługo biorę się za swoje maszynki to twoje artykuły będą bezcenne, a i napewno wiele pytań się pojawi.
Dzięki Smile
Odpowiedz
#42
mucha napisał(a):
Pinball Wizard napisał(a):Nikt nic? Ani mru mru? Porażka Cry

dla mnie na tą chwilę, to i tak w większości pojęć czarna magia, ale już niedługo biorę się za swoje maszynki to twoje artykuły będą bezcenne, a i napewno wiele pytań się pojawi.
Dzięki Smile
No przecież mówiłem, że jeśli mój wykład jest dla kogoś pisany w narzeczu swahili, to chętnie przetłumaczę "z polskiego na nasze". Pytaj zatem.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#43
KONIEC
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#44
Pinball Wizard napisał(a):KONIEC



Jak to koniec :-P .Przerwa na wakacje i nowy temat panie Tomku.Czekamy :roll:
Odpowiedz
#45
No, nie wiem... Demotywatorem jest brak dialogu z ewentualnymi czytelnikami. Jak ujął to był któryś z wieszczów: "sobie śpiewam a muzom", co jest raczej marną zachętą. Dobra, już przestaję kokietować publiczność, coś tam skrobnę może na temat DMD. Chwilowo czuję znużenie gadaniem do obrazu więc przerwa może da mi motywację. Tylko teraz nie rzućcie się z komplementami, bo nie o to mi chodzi.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości