Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mission Pinball Framework
#1
Bawił się ktoś w takie mody? Link

Czy warto się interesować tematem, co trzeba dokupić, jaki są koszty instalacji?
Odpowiedz
#2
Nie bawiłem się, ale mniej więcej wiem o co chodzi. Generalnie to cego potrzebujesz zależy od maszyny (maja opisane na stronie). W maszynach WPC i WPC-95 potrzebujesz wymienić CPU board na kontroler P-ROC albo FAST. Pierwszy koszuje 300$, drugi nie znalazłem ceny na stronie. Do tego kontrolera podpinasz później jakiegoś PCta jako dev box, na którym będziesz tworzył swój program. Kiedy już masz wszystko gotowe, musisz jeszcze dorzucić coś, na czym będzie uruchomiony program - cokolwiek najtańszego co jest w stanie odpalić linuxa - jakieś raspberry czy coś. I to w miare wszystko. Przy starszych maszynach trzeba jeszcze zmieniać Driver Board - to już sobie poczytaj na missionpinball.com.
Odpowiedz
#3
Dzięki za info. Wynika z tego, że to dość droga zabawa, ale można samemu zaprogramować zachowanie stołu. Można też reanimować jakiegoś "trupa" gdzie jest spalona elektronika, jeśli jest to dla nas jakiś cenny tytuł. Samo zmodowanie nieuszkodzonej maszyny wydaje mi się nie warte zachodu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości