Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPC Team Poland
#1
Montujemy cosik ?? Wedlug WPPR ?? czy kazdy sobie ?? jakies propozycje ??

Pozdro
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#2
Cześć ja chętnie dołączę do zespołu. W rankingu nie mam jeszcze za dużo punktów ale nad tym pracuję Smile
RAA
#3
Przez ostatnie lata drużyna krajowa wybierana była zgodnie z poniższymi zasadami::
1. czekaliśmy aż skończą się zapisy indywidualne (wtedy wiadomo kto ostatecznie zapłacił czyli kto na pewno bierze udział)
2. dla osób, które będą brały udział robiona była tabela na podstawie IFPA (Ranking, Rating, Eff percent). Gdyby okazało się ze dwóch graczy ma taką samą ilość punktów - decyduje PvP pomiędzy tymi graczami.
3. Do drużyny krajowej wchodziły pierwsze 3 osoby z ww. tabeli - chyba że ktoś rezygnuje to wchodzi kolejny
4. Jeśli byłoby miejsce dla drugiej drużyny to kolejna trójka itd.
#4
NEX napisał(a):Przez ostatnie lata drużyna krajowa wybierana była zgodnie z poniższymi zasadami::
1. czekaliśmy aż skończą się zapisy indywidualne (wtedy wiadomo kto ostatecznie zapłacił czyli kto na pewno bierze udział)
2. dla osób, które będą brały udział robiona była tabela na podstawie IFPA (Ranking, Rating, Eff percent). Gdyby okazało się ze dwóch graczy ma taką samą ilość punktów - decyduje PvP pomiędzy tymi graczami.
3. Do drużyny krajowej wchodziły pierwsze 3 osoby z ww. tabeli - chyba że ktoś rezygnuje to wchodzi kolejny
4. Jeśli byłoby miejsce dla drugiej drużyny to kolejna trójka itd.


No to dawac tu ta tabelke i montujemy dwie druzyny Smile


Pozdrawiam
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#5
Wedlug tabelki takie cos mi wyszlo Smile


Team Poland

1 - Lukasz R.
2 - Martin J.
3- Daniel N.

Team Poland 2

1 - Mariusz T.
2 - Konrad M.
3 - Czarek G.

czy to nie tak ?? Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#6
Zawsze brane były pod uwagę ranking, ratting i eff. Czy w tym co wkleiłeś uwzględniłeś to wszystko czy po prostu zrobiłeś kopiuj/wklej z samego rankingu? ;-)
#7
wziolem z IFPA jak leci , bo bylo cicho w temacie,to dlatego,ale jak ktos ma chwilke to moze zrobic taka tabelke jak zawsze,troche czasu jeszcze mamy Smile

Pozdro
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#8
Chyba sobie kupie - moze lepiej sie po tym gra
Andrew
#9
qrka, ale się spamerzy rzucili!
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
#10
Ten dział jest odblokowany dla "gości". Można tu pisać bez rejestracji. Zrobiłem tak aby osoby nie znające polskiego mogły tu zadać jakieś pytania odnośnie EPC. Przejście procedury rejestracji dla kogoś nie znającego naszego języka jest... cholernie trudne.

Po EPC sytuacja wróci do normy, do tego czasu spam będę kasował ręcznie.

EDIT. Nie nadążam z kasowaniem, wiec aby odgonić trochę boty zamykam watek do jutra (jutro znów otworzę)
#11
Zestawienie zawodników tabela do Drużyny Narodowej Team Poland na EPC 2016 stan na dzień 24.07.2016 z zapisanych zawodników na EPC i IFPA Rank.
[Obrazek: 59ea70a75cb51967gen.jpg]
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#12
no i pasuje Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#13
HE HE HE ...
#14
tak sobie glosno mysle,nie myslicie ze system w Teamie jest slaby ,a nawet bardzo slaby ?? to nie jest turniej u babci w stodole tylko EPC, czytalem na forach duzo narzekan na Team Tourmament, ale to tylko takie moje glosne gadanie,moze da sie cos zmienic ?? mi tam wsio jedno ja moge tak grac,ale nie powiem tradycyjne bylo by chyba lepiej Smile

Pozdro
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#15
Na jakich forach??? Linki poproszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości