Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flintstones, Dirty Harry usterki
#1
Wreszcie moje maszyny stoją w jednym miejscu i zamiast się cieszyć z gry, zaczynają się usterki:

Flintstones: po wciśnięciu START od razu jest TILT, element odpowiedzialny za tilta zdemontowany.


Dirty Harry, stał sobie włączony nagle wyrzucił dwie kulki z magazynku i pojawił się komunikat CHECK Fusses 114 and 115.

:evil: :evil: :evil:
Odpowiedz
#2
Nie da sie wiele powiedzieć bez wejścia w test switch i ewentualnego odpięcia od płyty wtyczek z kabelkami białymi oraz zielonymi. Jest na płycie 12V?
mizet102
Odpowiedz
#3
To się tyczy obydwu maszyn??

bo np w dirty nie mogę zrobić nic, żadnego testu
Odpowiedz
#4
Skoro uszkodzone sa dwie maszyny to uwaga dotyczy obydwóch.
Jak nie można wejść w test? Zakładając, że poprawne jest połączenie przycisków testu na drzwiczkach z płytą, sprawdź jak już wyżej pisałem czy jest 12V na płycie CPU. Jeśli oba warunki są spełnione może to oznaczać uszkodzenie płyty głównej.
Oczywiście rozumiem, że program działa poprawnie.
mizet102
Odpowiedz
#5
We Flintstonsach odłącz wszystkie wtyczki od Switch Matrix na CPU zostaw jedynie złączkę do Cabinet Switches. Odpal maszynę i uruchom Switch Tests. Zamelduj o efektach.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#6
W DH sprawdź wymienione bezpieczniki ale pewno są dobre. Sprawdź stan LEDów na PDB głównie obecność napięcia 12 V DC.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#7
W DH nie świecą led 1 i 6, pali bezpiecznik 114
Odpowiedz
#8
W flintstonach jak wyciągnołem te wtyczki, wyświetlił się napis jak w DH check fuses 114 and 115
Odpowiedz
#9
na teście nic nie pokazuje
Odpowiedz
#10
mucha napisał(a):W DH nie świecą led 1 i 6, pali bezpiecznik 114
Podejrzanym jest mostek BR1.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#11
mucha napisał(a):W flintstonach jak wyciągnołem te wtyczki, wyświetlił się napis jak w DH check fuses 114 and 115
Na miejscu mają pozostać J212 i J205 wtedy komunikat powinien zniknąć.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#12
mucha napisał(a):na teście nic nie pokazuje
Możesz dokładniej? Czy test się uruchamia? W "swicth test" widać jakiś zamknięty swicth? Co widać, gdy założysz z powrotem wtyczki od "swicth matrix"?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#13
Plump Bob tilt jest załączony cały czas


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#14
Wygląda na uszkodzenie płyty głównej.
mizet102
Odpowiedz
#15
ulalala, groźnie brzmi :-?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości