Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flintstones, Dirty Harry usterki
#16
Przy odłączonej switch matrix też widać ten tilt? Powinien być widoczny tylko 24.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#17
wrócę do domu po 16-ej i sprawdzę
Odpowiedz
#18
Jak zostały podłączone J212 i 205 w teście tilt nadal świeci
Odpowiedz
#19
No, to teraz przeczytaj artykuł o matrixach (część drugą o switch matrix) i wymieniaj scalaki na CPU.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#20
Dzięki, czyli wymiana U18,19,20
Odpowiedz
#21
Tak. Tylko nie powyrywaj metalizacji z otworów, bo potem tego nie ogarniesz. Ja odcinam nóżki wąskimi obcinaczkami i potem wlutowuję je indywidualnie.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#22
Podjadę jutro do zakładu znajomego, ma ta płytę do wylutowania układów
Odpowiedz
#23
I od razu na przyszłość zamiast układu wlutuj sobie podstawkę. Koszt śmiesznie niski a za jakiś czas uratuje kupę czasu.
Odpowiedz
#24
Tak jest, od razu zamontował mi podstawki
Odpowiedz
#25
Wymiana scalaków nie pomogła, tilt nadal się włacza po wyrzuceniu kulki z magazynku :-(
Odpowiedz
#26
To zaczyna mi wyglądać na ghost switch. Wyjątkowo rzadka sprawa. A czy po zdjęciu J205 tilt znika w teście?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#27
Pinball Wizard napisał(a):To zaczyna mi wyglądać na ghost switch. Wyjątkowo rzadka sprawa. A czy po zdjęciu J205 tilt znika w teście?
Nie, nadal jest
Odpowiedz
#28
To teraz zostaw podłączoną J205 a zdejmij J212 i napisz, czy tilt wciąż jest zamknięty. 24 też powinien zniknąć.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#29
Jest dokładnie jak piszesz
Odpowiedz
#30
Rozumiem, ze switch 14 i 24 zgasły. Obejrzyj więc dokładnie płytkę coin door interface koło drzwiczek. Tilt jest podłączany do tej płytki. Może tam jest jakieś zwarcie.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości