Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY VI - 19-20 SIERPNIA - 35 FLIPPEROW
#76
Pinball Wizard napisał(a):A nie trzeba by tego uzupełnić?
https://www.ifpapinball.com/tournaments/...hp?t=18559#
Jaki mądry! Jego przestali gonić z usterkami maszyn, to zaczął sam gonić innych Wink Zaraz nadrabiam braki.
#77
Klasyfikacja graczy, turniej sobotni:
1. Jochen Ludwig
2. Marcin Kisiel
3. Radosaw Słotwiski
4. Artur Natorski
5. Konrad Maslowski
6. Aleksander Zurkowski
7. Jakub Tkacz
8. Jörg Meissner
9. Arkadiusz Marciniszyn
10. Gábor Vanderer
11. Cezary Glowala
12. Rafal Jodelko
13. Mariusz Tkacz
14. Rafal Bytomski
15. Daniel Kaczmarek
16. Szymon Marciniszyn
17. Marcin Dylewski
18. Jaroslaw Rupiewicz
19. Jacek Wenda
20. Daniel Nowak
21. Jerzy Weglarz
22. Jakub Cieplinski
23. Andrzej Cieslik
24. Tobias Kulik
25. Sebastian Jeczen
26. Marek Szymborski
27. Mathias Jung
28. Tomasz Somoń
28. Rafal Wachowski
30. Zdzislaw Kisiel
31. Marek Kotkiewicz
32. Marcin Jermakowicz
33. Krzysztof Pertek
34. Mateusz Gwizdala
35. Sebastian Gwizdala
36. Zuzia Natorska
37. Anna Kisiel
38. Mieczyslaw Frankowski
39. Denise Ziemann
40. Daniel Korneluk
41. Petra Petzwald
42. Lukasz Kasprzyk
43. Pawel Goliszewski
44. Hailie Ziemann
45. Jerzy Muszynski junior
45. Jerzy Muszynski
47. Lukas Strzys
48. Mateusz Kaczmarek
49. Michal Rupiewicz
#78
Klasyfikacja turnieju niedzielnego:
1. Marcin Kisiel
2. Andrzej Cieslik
3. Jakub Tkacz
4. Jörg Meissner
5. Artur Natorski
6. Jerzy Weglarz
7. Konrad Maslowski
8. Mariusz Tkacz
9. Jochen Ludwig
10. Mathias Jung
11. Aleksander Zurkowski
12. Radosaw Słotwiski
13. Marcin Dylewski
14. Sebastian Gwizdala
15. Lukas Strzys
16. Sebastian Jeczen
17. Mateusz Gwizdala
18. Rafal Wachowski
18. Zdzislaw Kisiel
20. Anna Kisiel
21. Gábor Vanderer
22. Marek Szymborski
23. Szymon Marciniszyn
24. Rafal Bytomski
25. Marek Kotkiewicz
26. Jacek Wenda
27. Marcin Jermakowicz
28. Jakub Cieplinski
29. Petra Petzwald
30. Rafal Jodelko
31. Zuzia Natorska
32. Cezary Glowala
33. Krzysztof Pertek
#79
Dziękuję za przybycie i to w rekordowej frekwencji. Dzięki wam w końcu zrobiło się gorąco i ciasno :oops:

Było trochę minusów ale jak już wszystkie spiszę to je niżej obgadamy. Póki co chętnie wysłucham krytyki od was.

Pierwszy raz pojawili się goście z zagranicy co cieszy. To, że jeden z nich wywiózł najcenniejszą muszelkę już trochę mniej hehe

Miło zobaczyć u mnie znajome twarze którym już od kilku lat było nie po drodze :evil:

Szacun dla Pinball Wizard 8-) za przygotowanie maszyn przed turniejem i sprawne usuwanie usterek. Bez takiego czarodzieja w swojej drużynie turniej by się na pewno nie odbył.

RAV wielkie dzięki za ogarnięcie punktów, systemu, kompa i wszystko to czego się boję spieprzyć :oops:

York uratowałeś mi życie ogarniając usterki w piątek wieczorem !!!

NEX któremu zawracałem głowę z każdym najmniejszym problemem :roll:

Oraz wszystkim innym którzy pomagali w poziomowaniu, czyszczeniu, wymianie żarówek, ustawieniach tiltów itp. jeszcze raz WIELKE DZIĘKI !!!

Podziękowania również dla właścicieli PLAZA PARK którzy znoszą już szósty rok nasze hobby.

Kto jest na miejscu i ma jeszcze siłę to tak jak wczoraj to i dziś FREE PLAY na wszystkim od 14 Smile

Wyniki wysłane do Janka.

kilka fotek: http://zdjecia.interia.pl/galeria,gcsi,C...A26B50E4#/



Co za rok zobaczymy ...
#80
marcinkg napisał(a):Co za rok zobaczymy ...
Jeśliby wyszło to co się dowiedziałem z innego źródła za rok to byłby to duuży skok do przodu-jakościowy.Trzymam kciuki by tak było.Jakby co to za rok możesz na mnie liczyć w pomocy przy maszynach ;-)
#81
marcinkg napisał(a):... Co za rok zobaczymy ...
Marcin, nie kombinuj tylko podaj termin na 2018 ;-)

Impreza super, maszyny też a frekwencji może nie jeden organizator pozazdrościć ... :-P
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#82
DAL.CG napisał(a):
marcinkg napisał(a):... Co za rok zobaczymy ...
Marcin, nie kombinuj tylko podaj termin na 2018 ;-)

Impreza super, maszyny też a frekwencji może nie jeden organizator pozazdrościć ... :-P




no wlasnie,chocby sobie reke obciac,to bede Big Grin wiem obiecuje juz dlugo,ale wiesz jak bylo, a teraz urlop z rodzinka na nad polskim morzem Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#83
Jak dla mnie turniej mega!!!!! Największe plusy to:

- maszyny turniejowe w stanie perfekcyjnym, niektóre - na przykład Cirqus - wyglądały jakby właśnie rozpakowano je z kartonu a w zasadzie nawet lepiej, gdyż nowy Cirqus nie miał przecież kolorowego DMD oraz LEDów Smile Prawie wszystkie z kolorowymi DMD, niektóre wymodowane do granic możliwości (na przykład TWD). Super mocne łapki, wszystko działające - niesamowita frajda z gry. Nawet jeśli pojawiła się jakaś awaria to Wizard usuwał ją od ręki. Flippery ustawione na dole czyli „Grandy” także w świetnym stanie, dostępne kilka dni przed turniejem i po turnieju, na każdej można było wygrać Danielsa Smile. Osobna strefa free play także była.

- baaaaardzo dużo gry zarówno w czasie turnieju jak i przed nim i po nim. Nie znam żadnego innego turnieju, na którym można nagrać się do woli na maszynach turniejowych. Marcin najpierw (przez dwa dni) umożliwił chętnym grę na maszynach turniejowych w Kołobrzegu . W czasie turnieju także nikt nikomu nie zabraniał gry na wolnych maszynach a po zakończeniu turnieju w niedzielę można było grać jeszcze co najmniej 8 godzin. To jednak nie był koniec – po turnieju flippery zostały w Plazie przez cały następny tydzień, wiec przez kilka dni wieczorami można było grać do bólu. Co ciekawe Marcin nawet... dostawił jeszcze dwie maszyny (RFM i STE1)

- super ludzie (frekwencja prawie 50 osób), rewelacyjny klimacik i mega atmosfera. Wielu uczestników przyjechało z całymi rodzinami na 5 i więcej dni (niektórzy nawet na paręnaście).

- lokalizacja – ośrodek blisko plaży, do dyspozycji uczestników duży taras (z namiotami, stolikami i pufami) z widokiem na morze, napoje i jedzenie kilkanaście metrów obok,

- luźne zasady turnieju, zero napinki, bez poganiania ludzi, bez większego rygoru (co ciekawe rygor wcale nie był potrzebny - wszyscy jakoś sami się zdyscyplinowali)


Podsumowując: impreza 10 na 10 Smile Jeśli odbędzie się kolejna edycja na pewno będę chciał wziąć w niej udział.
#84
NEX napisał(a):Podsumowując: impreza 10 na 10 Smile
Dopisuję się do tej oceny!

NEX napisał(a):Jeśli odbędzie się kolejna edycja na pewno będę chciał wziąć w niej udział.
To znaczy, że niby Marcin ma tu coś do gadania? Przecież ustaliliśmy, że się odbędzie i koniec Smile
#85
Dołączam do pochwał ,wyszykowane maszyny na tip top,bardzo dużo dało przygotowanie wszystkiego wcześniej(to było ważne ) ,połączenie urlopu z turniejem jest zalecane przez wszystkich lekarzy Wink
#86
Pozdrawiam noworocznie i pytam czy jest już termin na Dzwirzyno 2018 ?
Andrew
#87
Andrew napisał(a):Pozdrawiam noworocznie i pytam czy jest już termin na Dzwirzyno 2018 ?
Podczas niedawnej rozmowy z Marcinem odniosłem wrażenie, że... należy mu uświadomic, iż turniej MUSI BYĆ i kropka. Aha - nie ma, że Wizard będzie zawalony robotą, może nie zdążyć itp. - Panie Tomku, czyta Pan?
#88
Właśnie przy okazji tej informacji o MM miałem zapytać o kolejna plazę Smile
#89
RAV napisał(a):
Andrew napisał(a):Pozdrawiam noworocznie i pytam czy jest już termin na Dzwirzyno 2018 ?
Podczas niedawnej rozmowy z Marcinem odniosłem wrażenie, że... należy mu uświadomic, iż turniej MUSI BYĆ i kropka. Aha - nie ma, że Wizard będzie zawalony robotą, może nie zdążyć itp. - Panie Tomku, czyta Pan?
Czy Wizard nie zdążył na któreś PPPP??
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
#90
marcinkg napisał(a):Wyniki wysłane do Janka.
Tak apropo z ciekawosci czy poprawki do punktow do IFPA sa juz ok? bo byly pokrecone, przynajmniej w moim przypadku :]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości