Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Wola Park / Qufel Beer Park
#16
Lokalizacja znów wraca na flipperową mapę Warszawy Smile Teraz stoi tam Revenge from Mars. Maszyna w bardzo dobrym stanie - zarówno wizualnym jaki technicznym.

3 bile + EB za 2 PLN

Naprawdę daje pograć Smile

[Obrazek: rfm.jpg]
Odpowiedz
#17
Byłem kilka dni temu, nic tam nie ma jeśli chodzi o pinballe... Znowu do przeniesienia do archiwum.
Odpowiedz
#18
Wola Park ponownie wraca do Lokalizatora Wink Tym razem postawili World Cup Soccer.
Maszyna w dobrym stanie, są EB, są dwa replaye za punkty (chyba za 400 i 900 mln) i 3 kredyty za granda - można pograć Smile.
1 gra 3 kule 2 PLN.
3 gry - 5 PLN

[Obrazek: wc94wp.jpg]
Odpowiedz
#19
Dostawili drugą maszynę - Terminator 2. Stan całkiem dobry, prawa łapka po dłuższej grze słabnie ale poza tym OK. Można pograć, premia dosyć niska, są EB a za granda dał 2 kredyty. 

Zrobiła się naprawę całkiem fajna miejscówka: dwa flippery, piwo, stoły do bilarda, kilka arkadówek i....niezła pizza Smile

[Obrazek: t2wp.jpg]
Odpowiedz
#20
Co do T2 to włączył mi się TILT gdy po prostu normalnie grałem. Do tego prawy przycisk do łapek sądzę że do wymiany.
WCS całkiem OK.
Odpowiedz
#21
Maszyny w dobrym stanie, wszystko naprawione. Można grać Smile
Odpowiedz
#22
Flippery dają pograć Smile


[Obrazek: t2gc.jpg]

[Obrazek: wc94gc.jpg]
Odpowiedz
#23
Dostawiono trzeciego flippera - Getaway.

[Obrazek: qfel3.jpg]
Odpowiedz
#24
W Wola Parku został już tylko 1 flipper - Getaway
Odpowiedz
#25
Zamiast Getawaya jest teraz Dracula. Stan całkiem niezły - wszystko działa, chociaż (obie) łapki mogłyby być trochę mocniejsze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości