Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na chwilę obecną mój ulubiony pinball to...
#31
Patrzę na swój post sprzed 3 lat (początek tego wątku) i myślę że... chyba wiele nie zmieniłbym Smile
Pierwsza trójka pozostałaby bez zmian. Dodałbym do nich na pewno Demolkę, AFM oraz nowego Star Treka Smile Podobają mi się także: TOTAN, ToM, High Speed oraz zapewne z kilkanaście innych
Berud napisał(a):tego mi brakowało, że nie piszecie które pinballe są fe dla was, ja sie nie wypiowiadam bo żółtodziób jestem Smile
Dla mnie gniotami są: Gilligan's Island, Bugs Bunny's Birthday Ball, Terminator 3 (z uwagi na idiotyczny Assault), Rescue 911, WHO dunnit, Police Force)
Odpowiedz
#32
mezik napisał(a):Panie prezesie sluchaj uchem a nie brzuchem.
13 +1 na sali barowej. Po co ja w ogole mowie niektore rzeczy jak i tak nikt nie slucha. Napisze cos to przynajmniej zostaje dowod na moje slowa.

Panie Gofer,
Słucham czym w danej chwili lepiej.
I gra, dla mnie może być 31+1 nawet. Ja Cię zawsze słucHAM.
Tak tak - dowód niezbity. I masz świadków (nawet koronnych).
Odpowiedz
#33
Theatre of Magic dla mnie jest numerem jeden na liście most wanted. Świetny motyw graficzny, sporo grania a do tego jeszcze idealnie dobrana muzyczka.
Drugim ulubionym, na szczescie już posiadanym flipperem jest BoP. Wprawdzie dużo mniej grania ale Maszyna nadrabia swoimi wdziękami i efektami dzwiękowymi Smile
Odpowiedz
#34
pizmakus napisał(a):Theatre of Magic dla mnie jest numerem jeden na liście most wanted. Świetny motyw graficzny, sporo grania a do tego jeszcze idealnie dobrana muzyczka.
Drugim ulubionym, na szczescie już posiadanym flipperem jest BoP. Wprawdzie dużo mniej grania ale Maszyna nadrabia swoimi wdziękami i efektami dzwiękowymi Smile

aaaa to masz już flipa! nie wiedziałem, a co to BoP bo cosik nie jarzę...
Odpowiedz
#35
pizmakus napisał(a):(...)
Drugim ulubionym, na szczescie już posiadanym flipperem jest BoP. (...)

birds of paradise?
blaze of perdition?
Biuro Odbudowy Portów?
Białostocki Okręg Przemysłowy?
Bielski Okręg Przemysłowy?

itd. Big Grin

mucha napisał(a):dłużej grałeś na tej maszynie ?? czy tylko znasz z youtube ??

taaa, jest we wrocławiu, 9 misji i pare bajerów typu martian attack, wiesz ta sztuka we wrocławiu jest bardzo zaniedbana moze dlatego tak trochę niedoceniam tej maszyny, choć naprawde lubie pinball 2000.
Odpowiedz
#36
Berud wiem, że bardzo się starałeś ale zmartwie cię nie ftrafiłeś Smile
Bride of PinBot
Odpowiedz
#37
Bride of pinbot pewnie. ... jest tu może jakiś "bill Gates", co by wspomógł kolegów finansowo w celu zakupu swojego pierwszego Fliperka??? :lol: :lol:
Odpowiedz
#38
Moje ulubione?wszystkie elektromechaniki,dzwięki wydobywające się z takiego nudnego starego złomu to dla mnie bajka :-) ,z bardziej współczesnych to te które miałem okazje gdzieś zagrać więcej czyli Revenge FM,T2,Creatura,World Cup,Jokerz :-P
Plany fliperowe są,pomieszczenie na jesień będzie,wejdzie z 5,6 sztuk,miał być bilard ale trochę się zmieniło,zobaczymy co z tego wyjdzie..
Wesołych!!!
Odpowiedz
#39
Berud napisał(a):... we wrocławiu jest bardzo zaniedbana moze dlatego tak trochę niedoceniam tej maszyny, choć naprawde lubie pinball 2000.
może, bo w dobrym stanie ta maszyna daje frajdę, wg mnie to może jako jedyna maszyna w kolekcji to nie bardzo, tylko jako kolejna. Fajna odskocznia od DMD, śmieszne motywy itp, u mnie dodatkowo zbajerowany bo mam LCD i nucore 8-) SWEPI nie za bardzo mi podszedł, może za mało jeszcze na nim pograłem.
Dla mnie jak na razie TOP1 LOTR, potem Indiana, Doctor Who, w planie przede wszystkim Tales of Arabian ..., Scared Stiff i Spiderman sterna, a i Getaway :-)
Odpowiedz
#40
Mówiąc o Pinball 2000. Nie wiem czy wiecie ale w momencie zamknięcia działu flipperów w WMSie trwały prace nad dwoma kolejnymi tytułami. Jednym z nich był Playboy. To byłoby zasadniczo ciekawe wykorzystanie możliwości tego systemu.
Odpowiedz
#41
Temat był już poruszany na tym forum. IMHO Wizard Blocks zapowiadał się bardzo ciekawie, szkoda że projekt upadł.
Odpowiedz
#42
Ciężko pisać o ulubionym flipperze, ale ostatnio zakochałem się w Draculi, którego nienawidziłem i którego nie mam w kolekcji.

Na ten moment kocham Metallice, AcDC, AFM, Cirqusa, Mediala, a co dziwne Star Trek Nowy Sterna jakoś mnie nie grzeje - mimo, że mam wersję na wypasie - dziwne to jakieś.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#43
To na Draculę zapraszam do:

http://www.kregielnia-tb.pl/kontakt.html

Stoi Wawie i czeka na chętnych.
Odpowiedz
#44
Drakul jest bardzo wymagającym fliperem. Jeden nieprzemyślany ruch i kula ląduje w magazynku. Mam go od ponad roku i dopiero co zacząłem ogarniać te jego podłe sztuczki, które serwuje non stop. Na duży plus trzeba mu zaliczyć "wstawki gadane". W tej kwestii nawet DH i jego 'go ahed make my day' wysiada Smile
Odpowiedz
#45
Dracula to według mnie nr.1 jeśli chodzi o klimat, szczególnie jak się zagra w cichym, ciemnym pomieszczeniu (na turniejach tego nie czuć). maszyna spokojna, ale i niełatwa. Zdecydowanie na mojej liście 'wanted'.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości