Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup flippera w USA
#1
Pytanie orientacyjne - czy kupował ktoś z was flippera z USA np. przez Pinside?
Odpowiedz
#2
Clo cie zje Big Grin
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#3
skyline napisał(a):Clo cie zje Big Grin
do 25% wliczając wysyłkę?
Odpowiedz
#4
Nie zje bo nie mam takiego pomysłu :-D ale myślałem ze może ktoś stad kupował. Jestem ciekawy jak to wyglada, ile za transport, koszty konwersji, no i cło i VAT... :-?
Odpowiedz
#5
Coś kokretnie czy tylko takie pogaduchy ?
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#6
Przyłączam się do pytania - widziałem na przykład fajnego Playboya do kupienia. Niektóre ceny w USA są niezłe, choć minusem jest brak możliwości obejrzenia sprzętu.

Ale pytanie czy to ma w ogóle sens finansowy? Sam transport pewnie słono kosztuje.
Odpowiedz
#7
Wydaje mi się, że jakbyś się podpiął pod kogoś to by taniej wyszło. Wiadomo no, cały kontener brać na jednego flippera to się nie opłaca. Jak latam to niby mam możliwość obejrzenia sprzętu, ale nie za bardzo wiem jak zabrać się z transportem, bo jeśli dobrze pamiętam to potrzebna jest jakaś deklaracja do wywozu przedmiotów "nie w walizce". Myślę, że wszystko zależy od ceny. Jak znajdziesz w Europie jakiś rzadki flipper w super stanie za 5-6tys. EUR a w USA nawet nie taki dobry stan ale cena powiedzmy 3tys. EUR to niby bardziej opłaca się sprowadzić.
Odpowiedz
#8
Maszyny to idą raczej w odwrotnym kierunku, w Europie taniej, jeszcze :-P .
Odpowiedz
#9
Taki przykład:

https://pinside.com/pinball/market/classifieds/ad/46948

Cena 650 USD czyli bardzo dobra. Poza faktem, że trzeba zapłacić gotówką i go odebrać z Florydy, ciekawe jakie byłyby koszty sprowadzenia takiej maszyny do PL.
Odpowiedz
#10
FedExem priorytetowa $3,253.80 a zwykła $2,557.50. Dlatego najlepiej "podpiąć się" pod kogoś.

@Edit już mi się odechciało :mrgreen:
Odpowiedz
#11
a nie mowilem Tongue
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości