Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Muzeum Flipperowe Pinball Station
Pinball Station
Warszawa ul. Kolejowa 8a

Około 35-40 flipperów plus około 30 arcadówek. Maszyny są często zmieniane (poniżej lista z dnia 7 marca 2020)

The Shadow
Gilligan's Island
The Flintstones
Rollergames
Taxi
Creature from Black Lagoon
Lethal Weapon
World Cup
Mata Hari
The Addams Family
Theatr of Magic
Congo
Terminator 2
Dracula
Road Shor
Shaq
Revengre from Mars
Star Trek TNG
Twilight Zone
Whirlwind
Indiana Jones
Jungle Lord
Sword of Fury
F14 Tomcat
Big Guns
Pinball Champ
Vector
Barracora
Flash Gordon
Spirit 76
Wizard
Spider
Texan
Hercules

Bilety:
Normalny – 40zł
Uczeń/ student – 35zł
Junior (do 12 lat) – 25zł

Czynne codziennie Poniedziałek-Czwartek 15:00÷22:00, Piątek 15:00÷24:00, Sobota 13:00÷24, Niedziela 13:00÷22:00
Odpowiedz
Drobna aktualizacja.
Zmieniliśmy godziny otwarcia. Poniedziałek-Czwartek 15:00÷22:00, Piątek 15:00÷24:00, Sobota 13:00÷24, Niedziela 13:00÷22:00.
Doszły dwie 'nowe' maszyny:
Space Shuttle (Zaccaria)
World Cup Soccer
Odpowiedz
pizmakus napisał(a):Drobna aktualizacja.
Zmieniliśmy godziny otwarcia. Poniedziałek-Czwartek 15:00÷22:00, Piątek 15:00÷24:00, Sobota 13:00÷24, Niedziela 13:00÷22:00.
Doszły dwie 'nowe' maszyny:
Space Shuttle (Zaccaria)
World Cup Soccer

Byłem i chyba złapałem bakcyla...
Uaktualniam cennik klubu:

Bilety:
Regular 35pln
Student 30pln
Junior 20pln
Odpowiedz
Panowie jedna tylko sprawa, błagam oświetlcie bardziej niektóre gry bo tak ciemno, ze nic nie widac (mozecie BSD zostawić bo wyglada fenomenalnie i pasuje do motywu). Głównie mam na mysli STTNG bo na tym najczęściej u was gram.
Tales of the Arabian Nights, Twilight Zone, The Addams Family, Creature From The Black Lagoon

http://www.pinballowners.com/snowvictim
Odpowiedz
snowvictim napisał(a):Panowie jedna tylko sprawa, błagam oświetlcie bardziej niektóre gry bo tak ciemno, ze nic nie widac (mozecie BSD zostawić bo wyglada fenomenalnie i pasuje do motywu). Głównie mam na mysli STTNG bo na tym najczęściej u was gram.
Da się zrobić :mrgreen:
Odpowiedz
Update listy maszyn
Odpowiedz
Do aktualizacji jest cennik:
Normalny – 40zł
Uczeń/ student* – 35zł
Junior (do 12 lat)** – 25zł
Odpowiedz
Jeśli ktoś wybiera się w najbliższych dniach do PS to mam prośbę o zerknięcie czy lista maszyn w tym wątku jest aktualna. Paweł coś nie odpisuje.
Odpowiedz
NEX post_id=35448 time=1579078158 user_id=153 napisał(a):Jeśli ktoś wybiera się w najbliższych dniach do PS to mam prośbę o zerknięcie czy lista maszyn w tym wątku jest aktualna. Paweł coś nie odpisuje.

LIsta jest mega stara i na pewno dużo się pozmieniało, znaczące zmiany zauważyłem 4 miesiące temu, zniknęły następujące tytuły
Rocky & Bullwinkle
Super Mario Bros
Batman Forever
X-files
Funhouse
Eartshaker
Dr Dude
Dirty Harry Tych na pewno nie ma już, te znane co kojarzę.

Maszyny które doszły w zamian, stan na początek stycznia z tego co pamiętam to na pewno
Indiana Jones
Whirlwind
Taxi
Jeszcze ze 3-4 były, ale nie pamiętam tytułów. Po prostu parę maszyn odpadło a na ich miejsce wskoczyły nowe. Trochę się pozmieniało, lista do aktualizacji.
Odpowiedz
Cino post_id=35454 time=1579115199 user_id=1692 napisał(a):Po prostu parę maszyn odpadło a na ich miejsce wskoczyły nowe. Trochę się pozmieniało, lista do aktualizacji
Zgadza się, stąd mój post z prośbą o aktualizację gdyby ktoś się tam wybierał Smile
Odpowiedz
Paweł napisał że aktualnie jest około 40 flipperów i 30 arkadówek. Dosyć często się zmieniają więc ciężko utrzymać aktualna listę.

Z ciekawostek: mają Herculesa w bardzo dobrym stanie (świeżo po kapitalnym remoncie)
Odpowiedz
NEX post_id=35502 time=1580128311 user_id=153 napisał(a):Paweł napisał że aktualnie jest około 40 flipperów i 30 arkadówek. Dosyć często się zmieniają więc ciężko utrzymać aktualna listę.

Z ciekawostek: mają Herculesa w bardzo dobrym stanie (świeżo po kapitalnym remoncie)

Może to i dobrze że się zmieniają, zawsze można pograć na jakiejś nowej maszynie.

To dobra ciekawostka, bo nie grałem jeszcze na nim.
Odpowiedz
Cino napisał(a):To dobra ciekawostka, bo nie grałem jeszcze na nim.
To największy flipper jaki kiedykolwiek powstał Smile
Odpowiedz
Aktualizacja listy maszyn:

The Shadow
Gilligan's Island
The Flintstones
Rollergames
Taxi
Creature from the Black Lagoon
Lethal Weapon
World Cup
Mata Hari