Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flippery w Warszawie
#1
Zaczyna być coraz ciekawiej. Jak sobie patrze w lokalizator to wreszcie można powiedzieć że w Warszawie mamy na czym grać Smile

Oczywiście pierwsze, najważniejsze skrzypce gra Pinball Station - ponad 30 maszyn w jednym miejscu - takiej miejscówki w Warszawie nie było nawet w złotych latach fliperów Smile
Ale poza PS mamy tez kilka innych lokalizacji. Jest przecież HulaKula z Metallicą, AC/DC i Star Trekiem, w Cudach na Kiju stoi Terminator, na Bemowie stoją Piraci z Karaibów i SW Epizod 1, w Blue City Walking Dead, w Bobby Burgerze Mousin Around a teraz pojawił się Handar z Gra o Tron, KISS i Metallica.

Pamiętam jak parę lat temu na stronę główna wrzuciłem tekst w którym cieszyłem że że w Warszawie wreszcie są 3-4 flippery gdy jeszcze kilka lat wcześniej nie było ani jednego.

Jest dobrze a może będzie jeszcze lepiej Smile
Odpowiedz
#2
NEX napisał(a):Zaczyna być coraz ciekawiej. Jak sobie patrze w lokalizator to wreszcie można powiedzieć że w Warszawie mamy na czym grać Smile

Oczywiście pierwsze, najważniejsze skrzypce gra Pinball Station - ponad 30 maszyn w jednym miejscu - takiej miejscówki w Warszawie nie było nawet w złotych latach fliperów Smile
Ale poza PS mamy tez kilka innych lokalizacji. Jest przecież HulaKula z Metallicą, AC/DC i Star Trekiem, w Cudach na Kiju stoi Terminator, na Bemowie stoją Piraci z Karaibów i SW Epizod 1, w Blue City Walking Dead, w Bobby Burgerze Mousin Around a teraz pojawił się Handar z Gra o Tron, KISS i Metallica.

Pamiętam jak parę lat temu na stronę główna wrzuciłem tekst w którym cieszyłem że że w Warszawie wreszcie są 3-4 flippery gdy jeszcze kilka lat wcześniej nie było ani jednego.

Jest dobrze a może będzie jeszcze lepiej Smile



Szczęściarze,u nas kompletna posucha :evil: Było biednie jest jeszcze gorzej.
Odpowiedz
#3
Odświeżę wątek - w Warszawie jest już ponad 80 flipperów w 19 lokalizacjach Smile
Przy okazji chciałbym podziękować Cino i Namore za regularne dodawanie kolejnych miejscówek oraz aktualizowanie już istniejących.
Odpowiedz
#4
Ponownie odświeżę wątek - w Warszawie jest już 128 flipperów w 28 lokalizacjach.

Można pograć na większości nowych maszyn Sterna (mam na myśli te z LCD).
Dostępne są: Rush, Mandalorian, Godzilla, Avengers, Jurassic Park, Deadpool, Stranger Things, Iron Maiden, Guardians of The Galaxy, Star Wars, The Beatles, Aerosmith, Batman 66.
Brakuje: 007, Led Zeppelin, Turtles, Elviras House of Terror, Black Knight, The Munsters (niedawno jeszcze stał w jednej lokalizacji).
Najbardziej popularną maszyną w Warszawie jest Star Wars Sterna (5 lokalizacji).
Klasyki stoją tylko w 2 lokalizacjach (w Pinball Station oraz w Retro Underground).

Aktualna Flipperowa Mapa Warszawy prezentuje się mniej więcej tak:



[Obrazek: wawa_pin.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości